Daugavpils
Elites grupa U-18 2024
- 1pozīcija
- 13punkti
- 21:5vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Raimonds PupelsDzimšanas datums: 18.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Lukass ŽuravļovsDzimšanas datums: 14.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
196
-
-
-
Aizsargi
Ņikita JemeļjanovsDzimšanas datums: 29.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aleksandrs MolotkovsDzimšanas datums: 11.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
240
1
-
-
Milāns TihonovičsDzimšanas datums: 30.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rainers Tomass UrujevsDzimšanas datums: 02.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
360
-
1
-
Aleksejs ValpētersDzimšanas datums: 08.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
331
1
-
-
Pussargi
Ņikita BarkovskisDzimšanas datums: 09.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
209
-
-
-
Ralfs BaškoDzimšanas datums: 10.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
243
1
-
-
Artem HarzhaDzimšanas datums: 03.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
313
3
-
-
Vladislavs KlimenkovsDzimšanas datums: 14.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Stanislavs PetkevičsDzimšanas datums: 02.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ervīns PiņaskinsDzimšanas datums: 18.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
297
-
-
-
Kirils PlotņikovsDzimšanas datums: 27.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Emīls UrbānsDzimšanas datums: 11.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Deniss AvdejevsDzimšanas datums: 22.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
360
4
2
-
Spēlētāji
Danils AleksejevsDzimšanas datums: 03.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Emīls AtamaņukovsDzimšanas datums: 06.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
112
-
1
-
Germans BidzānsDzimšanas datums: 07.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kirils BujanovsDzimšanas datums: 09.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
277
-
1
-
Konstantīns ČemodanovsDzimšanas datums: 16.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rolands DaukštsDzimšanas datums: 19.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
46
1
-
-
Pāvels HohlovsDzimšanas datums: 17.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
29
-
-
-
Dēvids KļimkoDzimšanas datums: 08.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
45
-
-
-
Maksims KopilovsDzimšanas datums: 14.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
219
1
-
-
Roman KorzhenkoDzimšanas datums: 16.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
136
-
-
-
Pētersons MārisDzimšanas datums: 10.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artēmijs MasļakovsDzimšanas datums: 07.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
170
-
-
-
Surtajevs ŅikitaDzimšanas datums: 11.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Maksims OladjkoDzimšanas datums: 24.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
17
-
-
-
Nazar PrudchenkoDzimšanas datums: 28.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
30
2
-
-
Jurijs SaveļjevsDzimšanas datums: 30.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
164
-
-
-
Kyrylo SvitlychnyiDzimšanas datums: 14.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
90
-
-
-
Genrihs TruskovskisDzimšanas datums: 23.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
46
1
-
-
Artjoms VinokurovsDzimšanas datums: 19.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
30
-
-
-
ceturtdiena
18
apr
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 1. kārta
Stadions "Celtnieks"
otrdiena
23
apr
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 2. kārta
Stadions "Celtnieks"
pirmdiena
29
apr
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 3. kārta
Stadions "Celtnieks"
trešdiena
8
mai
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 4. kārta
Stadions "Celtnieks"
otrdiena
14
mai
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 5. kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
trešdiena
29
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 7. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-
trešdiena
19
jūn
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 8. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
-
piektdiena
28
jūn
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 9. kārta
Stadions "Celtnieks"
-
trešdiena
31
jūl
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 10. kārta
Stadions "Olimpija", Liepāja
-
trešdiena
7
aug
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 11. kārta
Mežaparks SV
-
pirmdiena
12
aug
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 12. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
-
trešdiena
21
aug
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 13. kārta
RTU stadions
-
svētdiena
25
aug
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 14. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-
trešdiena
18
sep
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 15. kārta
Valmieras Olimpiskais centrs
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Daniels Radzenieks
SK Super Nova
8
2
Deniss Avdejevs
Daugavpils
4
3
Artem Harzha
Daugavpils
3
4
Adriāns Muižnieks
FS Jelgava
2
5
Artjoms Juhņevičs
RFS Academy
2
6
Ivans Galajevs
Riga FC Academy
2
7
Jegors Kiuškins
RFS Academy
2
8
Kristaps Valters Deviņš
Liepājas FS
2
9
Kristers Zuševics
FS Jelgava
2
10
Markuss Eduards Blaubergs
Valmiera FC/VSS
2
11
Martins Raihs
Liepājas FS
2
12
Nazar Prudchenko
Daugavpils
2
13
Rafaels Lūsis
RFS Academy
2
14
Roberts Adītājs
JDFS Alberts
2
15
Alberts Grāpis
JDFS Alberts
1
16
Aleksandrs Molotkovs
Daugavpils
1
17
Aleksandrs Zahars
Riga FC Academy
1
18
Aleksejs Valpēters
Daugavpils
1
19
Alens Grikovs
SK Super Nova
1
20
Anatolii Datsenko
Riga FC Academy
1
21
Bruno Vanags
FS Jelgava
1
22
Dāvis Mūrnieks
FS Jelgava
1
23
Dmitrijs Grigorjevs
RFS Academy
1
24
Edgars Lange
Skanstes SK
1
25
Efraims Valutadatils
RFS Academy
1
26
Genrihs Truskovskis
Daugavpils
1
27
Gundars Smilškalns
Skanstes SK
1
28
Haralds Silagailis
SK Super Nova
1
29
Helvijs Joksts
FK Tukums 2000/TSS
1
30
Klāvs Jēkabsons
Skanstes SK
1
31
Kristians Sergejs Černovs
SK Super Nova
1
32
Maksims Kopilovs
Daugavpils
1
33
Mariss Kurins
FK Tukums 2000/TSS
1
34
Marks Dambis
Liepājas FS
1
35
Markus Prohorenkovs
FK Tukums 2000/TSS
1
36
Markuss Ivanovs
FS Jelgava
1
37
Markuss Spāde
JDFS Alberts
1
38
Mārtiņš Zemvalds
JDFS Alberts
1
39
Ņikita Afanasjevs
Rīgas Futbola skola
1
40
Oleksandr Laptiev
Riga FC Academy
1
41
Patriks Putniņš
JDFS Alberts
1
42
Rainers Rončs
Skanstes SK
1
43
Ralfs Baško
Daugavpils
1
44
Ratmirs Trifonovs
Riga FC Academy
1
45
Rinalds Ašmanis
Rīgas Futbola skola
1
46
Rinalds Sola
Riga FC Academy
1
47
Rojs Bušs
Valmiera FC/VSS
1
48
Rolands Daukšts
Daugavpils
1
49
Sergejs Motiļs
RFS Academy
1