Latvijas nacionālā telpu futbola izlase trešdien izbraukumā pārbaudes spēlē ar rezultātu 2:9 (0:5) zaudēja spēcīgajai Marokai.

Vārtus Latvijas izlases labā guva Germans Matjušenko no sešu metru soda sitiena atzīmes un Jānis Pastars, kuri mazāk nekā piecas minūtes pirms spēles beigām uz to brīdi panāca rezultātu 2:7.

Abas komandas atkārtoti tiksies ceturtdien.

Aktuālajā pasaules rangā Marokas izlase ieņem augsto astoto vietu, bet iepriekšējā Pasaules kausa finālturnīrā pērn Lietuvā pirmoreiz iekļuva ceturtdaļfinālā. Marokas telpu futbolisti uzvarējuši divos nesenākajos Āfrikas Nāciju kausa turnīros.

Iepriekš novembrī Latvijas izlase piedalījās pārbaudes turnīrā Horvātijā, spēlējot neizšķirti ar Grenlandi (1:1) un Ungāriju (3:3), kā arī pirms tam oktobrī aizvadīja pirmo 2024. gada Pasaules kausa kvalifikācijas pamatkārtas turnīra apli, uzvarot Vāciju (5:1) un piekāpjoties Slovākijai (0:3).

Kvalifikācijas turnīra otrā apļa spēles paredzētas marta sākumā.