Latvijas WU-15 meiteņu izlase sestdien Rīgā noslēdzošajā un izšķirošajā Baltijas kausa izcīņas spēlē cīnījās neizšķirti 1:1 (1:1) ar Igauniju, nosargājot pirmo vietu turnīrā. Šogad pie Baltijas labākās komandas titula tikušas visu trīs vecumu Latvijas meiteņu izlases.

Arī šīs spēles sākumsastāvā Latvijas izlases treneru korpuss veica vairākas izmaiņas, turpinot iepriekšējos mačos piekopto plašo rotāciju. Visas trīs spēles valstsvienības starta vienpadsmitniekā šajā turnīrā sāka Ambera Praimeka, Keisija Dzenis, Emīlija Ambaine, Lizete Dūmiņa, Keita Zviedre un Annija Gabriela Andersone.

Spēles rezultāts tika atklāts 15. minūtē, kad Igaunijas izlases rindās acīgākā vārtu priekšā bija Darja Uzjukina, sitot bumbu garām Katrīnai Baroniņai un pirmoreiz turnīrā liekot Latvijas izlasei nonākt iedzinējās. Izlīdzinājumu pirmā puslaika pēdējā minūtē panāca komandas kapteine Andersone, sitot no pašas vārtu priekšas un gūstot savus trešos vārtus turnīrā.

Otrajā puslaikā līdzvērtīgā cīņā rezultāts vairs nemainījās.

Pirms tam turnīrā Latvijas izlase izcīnīja pārliecinošas uzvaras pār Lietuvu (5:1) un Fēru salām (5:0), kamēr igaunietes bija iekrājušas punktu pret Fēru salām (1:1) un uzvaru pret Lietuvu (2:1).