Latvijas WU-15 meiteņu izlase trešdien Rīgā pirmajā Baltijas kausa izcīņas spēlē ar rezultātu 5:1 (1:0) uzvarēja Lietuvu.

Jau spēles sestajā minūtē Keita Zviedre prata vadībā izvirzīt Latvijas izlasi, bet pirmā puslaika pašās beigās iespēju no 11 metru soda sitiena atzīmes neizmantoja komandas kapteine Annija Gabriela Andersone. Identiska iespēja Andersonei bija arī otrā puslaika pirmajā minūtē, un to viņa šoreiz pārliecinoši realizēja.

Dažas minūtes vēlāk Adersone guva vēl vienus vārtus, skaistā stilā izmantojot izgājienu pret vārtsardzi, bet vēl pēc brīža savus otros vārtus guva arī Zviedre. Spēles 58. minūtē ar tālsitienu vienus vārtus lietuvietēm atspēlēja komandas kapteine Jotvile Šapaite. Mača pašās beigās punktu uzvarai pielika laukumā uz maiņu nākusī Marija Ozoliņa.

Liene Vāciete izlasē pulcējusi 11 pašmāju klubu spēlētājas, kā arī divas jaunietes no komandām ASV.

Iepriekšējo reizi Baltijas kauss ar Latvijas komandas dalību tika sadalīts 2020. gadā Lietuvā, kad spēcīgākās izrādījās igaunietes, bet pērn, Latvijai nepiedaloties, Igaunijā triumfēja Fēru salu jaunietes.

• 27.08 – 14:00 | FĒRU SALAS – LIETUVA | Daugavgrīvas vsk. stadions

Turnīra spēļu tiešraides ir vērojamas, reģistrējoties tv.lff.lv platformā. Ieeja uz spēlēm ir bez maksas.