1.septembris. 2017. 19:21

Latvijas U-21 futbola izlase piektdien, 1. septembrī, aizvadīja savu otro spēli 2019. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) stadionā tiekoties ar vienaudžiem no Ukrainas. Spēle noslēdzās neizšķirti 1:1 (1:1), Latvijas izlasei tiekot pie sava otrā punkta turnīrā.

Spēles rezultātu 9. minūtē atklāja Roberts Uldriķis, bet 22. minūtē neizšķirtu atjaunoja Bogdans Ledņevs (Bogdan Lednev).

 FOTO GALERIJA

 SPĒLES APSKATS (SPORTACENTRS.COM)

Dainis Kazakevičs: Ar savu sniegumu puiši nebija tālu no uzvaras

Latvijas izlase mačam Jelgavā gatavojās kopš 28. augusta. Galvenais treneris Dainis Kazakevičs sastāvā iekļāvis 23 futbolistus, kuri pārstāv septiņus pašmāju klubus, kā arī ārzemju komandas no Itālijas, Kipras un Vācijas.

Tikmēr Ukrainas izlases kandidātu sarakstā bija iekļauti 22 futbolisti, tostarp Spānijas, Beļģijas un Itālijas klubu pārstāvji.

Latvijas izlase jauno atlases ciklu uzsāka 10. jūnijā, kad savā laukumā nespēja apliecināt pārspēku pār Andoru un bija spiesta samierināties ar 0:0 neizšķirtu. Ukrainas valstsvienībai šis bija pirmais mačs turnīrā, bet vienā dienā ar gaidāmo spēli notiks arī Nīderlandes un Anglijas izlašu tikšanās.

Pēc šīs spēles Latvijas U-21 izlasei 5. septembrī viesos Bornmutā paredzēta tikšanās ar Angliju.

Latvijas U-21 izlase šajā ciklā spēlē vienā grupā ar Anglijas, Nīderlandes, Skotijas, Ukrainas un Andoras vienaudžiem. Kopā ir deviņas atlases grupas. Finālturnīram kvalificēsies katras grupas uzvarētāja, bet vēl četras labākās otro vietu ieguvējas (ar labākajiem rādītājiem spēlēs pret savas grupas pirmo, trešo, ceturto un piekto vietu) sacentīsies izslēgšanas spēlēs jeb play-off kārtā vēl par divām ceļazīmēm. Eiropas U-21 čempionāta finālturnīrs 2019. gada vasarā notiks Itālijā un Sanmarīno.

PLAŠĀK PAR EIROPAS ČEMPIONĀTA KVALIFIKĀCIJAS TURNĪRU


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti