4.novembris. 2016. 13:30

Latvijas Futbola federācija (LFF) apstiprinājusi 2016. gada Latvijas futbola laureātu nominācijas un to noteikšanas nolikumu. Balsojumu sezonas izskaņā tradicionāli organizē LFF, tā rezultāti un laureātu vārdi tiks publicēti LFF.lv mājaslapā pēc to oficiālās paziņošanas LFF Gada laureātu vakarā uz skatuves 16. decembrī, kurā tiks sveikti gan gada Latvijas labākais futbolists, gan gada labākā futboliste, kā arī vēl virkne gada izcilnieku dažādās gada laureātu, jaunatnes futbola, sacensību laureātu un mediju laureātu nominācijās.

Atšķirībā no iepriekšējiem diviem gadiem, šogad Latvijas labākā futbolista nominācijā netika izvirzīti konkrēti kandidāti, tādējādi par labāko var kļūt kā ārzemēs, tā arī Latvijā spēlējošs jebkurš futbolists ar Latvijas pasi. Uzvarētāju noteiks balsojums. Tikmēr jauna nominācija šogad iekļauta "komanda.lv" Pirmās līgas balsojumā, kurā tiks noskaidrots čempionāta labākais treneris. 

 2016. gada LFF nominācijas un laureātu noteikšanas NOLIKUMS

Balsojuma anketas tiks nosūtītas elektroniski vai nodotas personīgi balsotājiem tuvākajā laikā.

LFF novēl veiksmi visiem nominantiem, kā arī aicina balsotājus ievērot apstiprināto termiņu (25. novembris) un papildus jautājumu gadījumā vērsties pie LFF! 


Latvijas Futbola federācija 

Saistītie raksti