23.novembris. 2015. 14:00

Latvijas Futbola federācija (LFF) informē, ka pirmo reizi tiesnešu komanda no Latvijas 2015. gada 26. novembrī Marseļā nozīmēta apkalpot UEFA Eiropas līgas grupu turnīra spēli starp komandām "Olympique de Marseille" (Francija) un FC "Groningen" (Nīderlande). Šī būs arī pirmā oficiālā starptautiskā spēle, kuru Latvijas tiesnešu komanda apkalpos sešu tiesnešu sastāvā.

UEFA Tiesnešu komiteja spēles galveno tiesnesi Andri Treimani (Kuldīga, FIFA kategorija, 2. grupa) nozīmējusi, ņemot vērā šīs un iepriekšējo sezonu labo sniegumu UEFA dažāda līmeņa spēlēs. Vērts atzīmēt, ka šīs spēles tiesnešu inspektors būs spānis Manuel Enrique Mejuto Gonzalez, kurš vēl nesenā pagātnē bija viens no pasaules vadošajiem tiesnešiem.

VĒSTURISKS FAKTS - PAPILDINĀJUMS

Jāatzīmē, ka Latvijas futbola tiesnešu brigāde apkalpoja UEFA Eiropas līgas priekšteča - UEFA Kausa izcīņas - grupu turnīra spēli 2006. gada 30. novembrī Vīnē, kad vietējā "Austria" tikās ar Prāgas "Sparta". Šo spēli tiesāja Romāns Lajuks ar asistentiem Jāni Pukijanu un Juriju Popovičenko, kā arī ceturto tiesnesi - Andreju Sipailo.

ANDRA TREIMAŅA BIOGRĀFIJA

2014. gada sezonas Latvijas labākais tiesnesis Andris Treimanis, 30 gadus vecs, dzimis Kuldīgā. Savā īsajā futbolista karjerā paspējis uzspēlēt Latvijas 1. līgas čempionātā, kā arī Latvijas jauniešu U-17 un U-19 izlasēs. Paralēli futbola spēlēšanai 1998. gadā Andris Treimanis sācis nodarboties ar tiesāšanu un 2005. gadā debitēja Virslīgas čempionātā. Andris Treimanis joprojām ir visjaunākais tiesnesis, kurš debitējis Virslīgā - debija 20 gadu vecumā. Andris Treimanis 25 gadu vecumā saņēmis FIFA starptautiskā tiesneša kategoriju un kļuva par 2011. gada sezonas visjaunāko starptautisko tiesnesi Eiropā. 2015.gada sezonā debija UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā.

26.11.2015. UEFA Eiropas līgas spēle (Stade Vélodrome, MARSEĻA)
TIESNEŠI un OFICIĀLĀS PERSONAS

  • Galvenais tiesnesis - Andris Treimanis (Kuldīga), FIFA kategorija
  • Tiesneša asistents - Haralds Gudermanis (Carnikava), FIFA kategorija
  • Tiesneša asistents - Aleksejs Spasjoņņikovs (Rīga), FIFA kategorija
  • Ceturtais tiesnesis - Raimonds Tatriks (Salaspils), FIFA kategorija
  • Papildus tiesnešu asistents - Aleksandrs Anufrijevs (Rīga), FIFA kategorija
  • Papildus tiesnešu asistents - Aleksandrs Golubevs (Rīga), Nacionālā kategorija
  • UEFA Inspektors - Manuel Enrique Mejuto Gonzalez (Spānija)
  • UEFA Delegāts - Danijel Jošt (Slovēnija)

Latvijas Futbola federācija apsveic Andri Treimani un viņa vadīto tiesnešu brigādi ar šo nozīmīgo notikumu gan personīgajā karjerā, gan arī Latvijas futbolā kopumā!


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti