27.septembris. 2016. 11:09

Latvijas futbola tiesnešu brigāde ar galveno tiesnesi Andri Treimani priekšgalā ceturtdien, 29. septembrī, pārraudzīs UEFA Eiropas līgas grupu turnīra spēli Dublinā, kurā tiksies Īrijas čempionvienība "Dundalk" un Izraēlas otrā labākā komanda Telavivas "Maccabi". Latvijas tiesnešiem sešu personu sastāvā šāda līmeņa spēle uzticēta otro sezonu pēc kārtas.

Līdzas galvenajam tiesnesim Andrim Treimanim mačam nozīmēti tiesneša asistenti Haralds Gudermanis un Aleksejs Spasjoņņikovs, papildu tiesneši aiz vārtiem Aleksandrs Anufrijevs un Aleksandrs Golubevs, kā arī ceturtais tiesnesis RaimondsTatriks.

Spēle "Tallaght" stadionā 29. septembrī sāksies plkst. 22:05 pēc Latvijas laika. Plašāka informācija par maču pieejama uefa.com mājaslapā.

Identiskā sastāvā Latvijas tiesneši iepriekšējā sezonā pārraudzīja arī UEFA Eiropas līgas grupu turnīra spēli starp Francijas komandu Marseļas "Olympique" un Nīderlandes pārstāvjiem "Groningen". Tā bija pirmā oficiālā starptautiskā spēle, kuru Latvijas tiesnešu komanda apkalpoja sešu tiesnešu sastāvā, kā arī vēsturisks ieraksts Latvijas futbola tiesnešu panākumos, jo pirms tam Latvijas tiesnešu brigāde bija apkalpojusi UEFA Eiropas līgas priekšteča - UEFA Kausa izcīņas - grupu turnīra spēli 2006. gada 30. novembrī Vīnē, kad vietējā "Austria" tikās ar Prāgas "Sparta". Šo spēli tiesāja Romāns Lajuks ar asistentiem Jāni Pukijanu un Juriju Popovičenko, kā arī ceturto tiesnesi Andreju Sipailo.

Latvijas Futbola federācija novēl mūsu tiesnešiem vēlreiz sevi apliecināt no vislabākās profesionālās puses un spert vēl vienu soli pretim regulāriem nozīmējumiem uz visaugstākā līmeņa spēlēm!


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti