10.maijs. 2017. 11:41

Darbam Latvijas kausa izcīņas 2016./2017. gada sezonas turnīra finālspēlē nozīmēta galvenā tiesneša Andra Treimaņa tiesnešu brigāde. Cīņā par trofeju trešdien, 17. maijā, Skonto stadionā Rīgā plkst. 20:15 Riga FC komanda tiksies ar FK Ventspils futbolistiem.

Andris Treimanis kā galvenais tiesnesis pārraudzīs savu ceturto Latvijas kausa izcīņas finālspēli. Iepriekš turnīra finālspēles tiesāšana viņam bija uzticēta 2010./2011., 2012./2013. un 2014./2015. gada sezonās.

Līdzās Andrim Treimanim spēli pārraudzīs tiesneša asistenti Haralds Gudermanis un Aleksejs Spasjonņikovs, ceturtais tiesnesis Raimonds Tatriks, kā arī papildu asistenti aiz vārtiem Edgars Maļcevs un Aleksandrs Golubevs. Spēles inspektors būs Andrejs Sipailo.

Atgādinām, ka līdz 12. maijam (ieskaitot) visās Biļešu Serviss kasēs un internetā biļetes uz Latvijas kausa izcīņas finālspēli pieejamas par puscenu.

Andris Treimanis karjeras laikā divas reizes atzīts par gada labāko Latvijas futbola tiesnesi (2014. un 2015. gadā), bet Virslīgas čempionātā viņš debitēja 2005. gadā vien 20 gadu vecumā. Piecus gadus vēlāk viņš saņēma FIFA tiesneša kategoriju, 2011. gada sezonā kļūstot par visjaunāko starptautisko tiesnesi Eiropā.

Pagājušajā gadā Andris Treimanis ar savu tiesnešu brigādi sešu cilvēku sastāvā pārraudzīja trīs UEFA Eiropas līgas grupu turnīra spēles, bet pirmoreiz šādas raudzes nozīmējumu Andris Treimanis ar kolēģiem saņēma 2015. gadā. Iepriekš šogad martā Latvijas tiesnešu brigādei ar Andri Treimani priekšgalā bija uzticēts apkalpot 2018. gada Pasaules kausa izcīņas Eiropas zonas kvalifikācijas turnīra spēli, kurā Luksemburgas izlase uzņēma Francijas valstsvienību. Andrim Treimanim un viņa brigādei tas bija līdz šim augstvērtīgākais starptautiskais nozīmējums nacionālo izlašu spēļu apkalpošanai.

Latvijas kausa izcīņas finālspēles tiesnešu brigādes sastāvs:

  • Galvenais tiesnesis – Andris Treimanis (Rīga, FIFA kategorija)
  • Tiesneša asistents – Haralds Gudermanis (Carnikava, FIFA kategorija)
  • Tiesneša asistents – Aleksejs Spasjonņikovs (Rīga, FIFA kategorija)
  • Ceturtais tiesnesis – Raimonds Tatriks (Salaspils, FIFA kategorija)
  • Papildu tiesneša asistents – Edgars Maļcevs (Rīga, 1. kategorija)
  • Papildu tiesneša asistents – Aleksandrs Golubevs (Rīga, FIFA kategorija)
  • Inspektors – Andrejs Sipailo

Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti