16.decembris. 2014. 11:00

Tikmēr FIFA Tiesnešu komiteja sniegusi oficiālu apstiprinājumu Latvijas Futbola federācijai (LFF) par tiem Latvijas futbola tiesnešiem, kuriem 2015.gada sezonā piešķirta FIFA jeb starptautiskā kategorija.

FIFA kategoriju 2015.gadā no Latvijas ieguvuši:

  1. Tiesneši: Andris TREIMANIS, Aleksandrs ANUFRIJEVS un Vadims DIREKTORENKO;
  2. Asistenti: Haralds GUDERMANIS, Aleksejs SPASJONŅIKOVS, Romāns PLATONOVS, Aleksejs GRIŠČENKO, Raimonds TATRIKS, Jevgēņijs MOROZOVS;
  3. Telpu futbola (futsal) tiesneši: Kaspars KIVLIŠS, Ingus PURIŅŠ;
  4. Pludmales futbola (beach soccer) tiesneši: Eduards BORISEVIČS, Jurijs IVUŠINS;
  5. Sieviešu futbola (women) tiesneši: Viola RAUDZIŅA;
  6. Sieviešu futbola (women assistant) tiesneša asistenti: Diāna VANAGA, Jeļena KOLOMIJCEVA.

Piektdien, 12.decembrī, notikušajā sēdē UEFA Tiesnešu komiteja lēma par tiesnešu grupu kategorijas piešķiršanu. 2014.gada Latvijas labākais futbola tiesnesis Andris Treimanis (Kuldīga) no 2015.gada tiks pārcelts no trešās uz otro tiesnešu kategorijas grupu, kas sniedz iespēju saņemt nozīmējumus uz UEFA Eiropas līgas grupu turnīra un nacionālo izlašu oficiālajām spēlēm. Šis notikums parāda, ka UEFA pozitīvi vērtē Latvijas tiesnešu izaugsmi un attīstību, kā arī apliecina Latvijas tiesnešu darba augsto kvalitāti.

Latvijas Futbola federācija apsveic tiesnešus ar saņemtajām FIFA kategorijām un novēl sekmīgu turpmāko karjeru un profesionālo izaugsmi!


Attelā - Latvijas futbola tiesnešu brigāde UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas spēlē Glāzgovā (foto no A.Treimaņa personigā arhīva)

Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti