15.augusts. 2017. 12:32

Latvijas futbola tiesnešu brigāde četru cilvēku sastāvā ar galveno tiesnesi Andri Treimani priekšgalā ceturtdien, 17. augustā, Zagrebā pārraudzīs UEFA Eiropas līgas Play-off kārtas spēli starp vietējo Horvātijas komandu Dinamo un Albānijas vienību KF Skënderbeu.

Līdzās Andrim Treimanim spēli pārraudzīs tiesneša asistenti Haralds Gudermanis un Aleksejs Spasjoņņikovs, kā arī ceturtais tiesnesis Aleksandrs Golubevs.

Vairāk par spēli uefa.com mājaslapā

Iepriekš šajā Eirokausu sezonā Andra Treimaņa tiesnešu brigāde tādā pašā sastāvā bija nozīmēta darbam UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra trešās kārtas spēlē Slovēnijā. Tāpat šosezon uz Eiropas klubu turnīru skatuves kāpuši tiesneši A. Golubevs, Raimonds Tatriks, Jevgeņijs Morozovs un A. Treimanis (UEFA Eiropas līga kvalifikācijas pirmās kārtas spēle Zviedrijā), kā arī tiesneši Aleksandrs Anufrijevs, Romāns Platonovs, Aleksejs Griščenko un A. Golubevs (UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmās kārtas spēle Bosnijā un Hercegovinā).

Tikmēr otrdien, 15. augustā, UEFA Čempionu līgas Play-off kārtas spēlē Lisabonā starp Portugāles komandu Sporting un Rumānijas vienību Bukarestes Steaua darbam nozīmēts Latvijas Futbola federācijas (LFF) ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis, kurš pildīs Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) delegāta pienākumus.

Vairāk par spēli uefa.com mājaslapā

Iepriekš šosezon UEFA Eiropas līgas sacensībās kā UEFA delegāti no Latvijas bijuši nozīmēti J. Mežeckis, Arturs Gaidels, Edgars Pukinsks, Jevgēņijs Miļevskis un Ginta Pēce, bet UEFA tiesnešu novērotāja funkcijas pildījuši Vadims Direktorenko un Andrejs Sipailo.


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti