4.oktobris. 2017. 11:31

Latvijas tiesnešu brigāde ar galveno tiesnesi Andri Treimani priekšgalā svētdien, 8. oktobrī, Fritz-Walter stadionā Kaizerslauternē pārraudzīs 2018. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra C apakšgrupas spēli, kurā pašreizējā Pasaules kausa trofejas īpašniece Vācijas izlase uzņems Azerbaidžānu.

Mača sākums svētdien paredzēts plkst. 21:45 pēc Latvijas laika.

Kopā ar Andri Treimani spēles norisi pārraudzīs tiesneša asistenti Haralds Gudermanis un Aleksejs Spasjoņņikovs, kā arī ceturtais tiesnesis Aleksandrs Golubevs.

Spēles sadaļa uefa.com

Latvijas tiesnešiem šī būs trešā kvalifikācijas turnīra spēle šogad. Iepriekš A. Treimaņa brigādei šogad bija uzticētas arī spēles starp Luksemburgas un Francijas, kā arī Polijas un Kazahstānas valstsvienībām.

Latvijas futbola tiesnešu vēsturē šāda līmeņa nacionālo izlašu spēles kā galvenie tiesneši apkalpojuši arī tādi sava aroda lietpratēji kā Romāns Lajuks, Vadims Direktorenko un Andrejs Sipailo.

Sešu cilvēku sastāvā A. Treimaņa vadītā brigāde šogad pārraudzījusi arī vienu spēli UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā. Pērn viņiem bija uzticētas trīs grupu turnīra spēles, bet debija šāda līmeņa mačos bija pieredzēta 2015. gadā.


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti