20.novembris. 2017. 16:01

FK Metta/Latvijas Universitāte komanda pirmdien, 20. novembrī, nodrošināja uzvaru pārspēlēs par tiesībām piedalīties 2018. gada sezonas SynotTip Virslīgas čempionātā. Atbildes mačā rīdzinieki savā laukumā ar rezultātu 3:1 (3:0) pārspēja FK Progress/AFA Olaine vienību, divu spēļu summā esot pārāki ar 4:2.

Jau pirmo 32 spēles minūšu laikā mājiniekiem trīs vārtu pārsvaru dāvāja Vladislavs Fjodorovs un Eduards Emsis, bet vienus vārtus viesi atguva pašā mača izskaņā, kad izcēlās Vugars Askerovs.

 SPĒLES APSKATS

 FOTO GALERIJA

Online.lff.lv | spēles protokols

Pirmajā abu komandu tikšanās reizē pagājušajā ceturtdienā Olainē tika fiksēts neizšķirts 1:1.

FK Metta/Latvijas Universitāte pārspēlēs piedalījās kā šīs sezonas SynotTip Virslīgas septītās vietas ieguvēji, bet FK Progress/AFA Olaine šādu iespēju ieguva, izcīnot otro vietu komanda.lv 1. līgas čempionātā.

FK Progress/AFA Olaine un FK Metta/Latvijas Universitāte komandas pārspēlēs par vietu Virslīgā tikās arī pērn, kad rīdzinieki divu spēļu summā uzvarēja ar 2:1 (1:1 izbraukumā un 1:0 savā laukumā).

FK Metta/Latvijas Universitāte komanda Virslīgas čempionātā nemainīgi piedalās kopš 2012. gada. Pārspēles par vietas saglabāšanu Virslīgā vienība bija spiesta aizvadīt jau piekto sezonu pēc kārtas.

Kā komanda.lv 1. līgas čempionāta uzvarētāja tiesības piedalīties nākamās sezonas Virslīgas čempionātā izcīnīja Valmiera Glass VIA vienība.


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti