28.septembris. 2016. 09:57

Par šīgada piektā Latvijas Futbola federācijas (LFF) sieviešu futbola attīstības brauciena galamērķi kļūs Sigulda un vietējā SK Super Nova meiteņu futbola komanda, kas viesošanos uzņems piektdien, 30. septembrī.

Viesošanās pie Siguldas jaunajām futbolistēm no plkst. 15:00 norisināsies Siguldas 1. pamatskolas stadionā, kur aptuveni 17 meitenes vecumā no deviņiem līdz 15 gadiem piedalīsies īpaši organizētā atklātajā treniņā.

Ar vietējām futbolistēm tiksies LFF Sieviešu futbola attīstības speciālists Jevgēnijs Gedertsons un Latvijas nacionālās sieviešu futbola izlases kapteine, sieviešu futbola vēstnese Anastasija Ročāne. Kluba rīcībā šajā attīstības braucienā nonāks LFF dāvanu komplekts ikdienas treniņu atvieglošanai. Tāpat futbolistes tiks pie dažādām pārsteiguma balvām, kā arī varēs uzzināt vairāk par sieviešu futbolu Latvijā un šī sporta veida piedāvātajām iespējām.

Sieviešu futbola attīstības braucieni norisinās kampaņas "Es spēlēju futbolu, nāc arī Tu" ietvaros, popularizējot jauno futbola meiteņu vidū šī sporta veida vērtības, pieejamību un piemērotību ikvienam. Pērn šādus braucienus uzņēma JDFS Alberts, AFA Olaine, FK Liepāja, FK Iecava un FK Tukums 2000. Tikmēr 2016. gada martā veiksmīgi norisinājās viesošanās pie FK Dinamo Rīga futbolistēm, aprīlī LFF delegāciju uzņēma SK Babīte meitenes, maijā attīstības brauciena galamērķis bija FA Ventspils meiteņu treniņu grupa, bet jūlijā ciemiņus uzņēma Talsu un Laidzes jaunās futbolistes.

Visiem Latvijas sieviešu un meiteņu futbola notikumiem iespējams sekot līdzi "Facebook" lapā "Sieviešu futbols".


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti