5.marts. 2017. 11:47

Ar pirmajām spēlēm piektdien, 3. martā, tika ievadīts Latvijas Futbola federācijas (LFF) pirmoreiz ieviestais Pavasara kausa turnīrs U-16 vecuma grupas meiteņu komandām.

Elektrum Olimpiskajā centrā piektdien norisinājās visas sešas apakšgrupu posma spēles, katrai no turnīra dalībniecēm aizvadot pa diviem mačiem. Turnīrā spēkiem mērojas futbolistes no SK Super Nova, AFA Olaine/FK Iecava, FS Metta/OSCRīgas Futbola skolaRēzeknes novada BJSS/Daugavpils un SK Imanta/Talsu NSS komandām.

 Foto no turnīra spēlēm

A grupā uzvarētāja noteikšanai pēc neizšķirti 0:0 aizvadītas noslēdzošās spēles bija nepieciešama papildu 11 metru sitienu sērija, jo Rēzeknes novada BJSS/Daugavpils un Rīgas Futbola skola komandas uzrādīja pilnīgi identiskus papildrādītājus. Uzvarot ar 1:0, pirmo vietu grupā ieņēma Latgales meiteņu futbola pārstāves, rīdzinieces grupā palika otrās, bet trešās bija SK Imanta/Talsu NSS futbolistes.

Savukārt B grupā uzvaras abās spēlēs izcīnīja AFA Olaine/FK Iecava meitenes, spraigākajā no dueļiem ar 1:0 apspēlējot FS Metta/OSC komandu. Rīgas pārstāves grupā ieņēma otro vietu, bet trešā pozīcija tika SK Super Nova vienībai.

SPĒĻU KALENDĀRS UN REZULTĀTI

Sacensību otrais posms Rīgā notiks 15. martā, kad norisināsies spēles par kopvērtējuma vietām.

Šāda turnīrs Latvijas meiteņu futbola sezonas kalendārā ieviests ar mērķi popularizēt meiteņu futbolu Latvijā, sniegt lielāku spēļu praksi U-16 vecuma grupas komandām un sekmēt spēlētāju pāreju no futbola 8:8 uz futbolu 11:11. Sacensībās piedalās 2001.-2003. dzimšanas gada futbolistes ar iespēju katrai dalībniecei turnīram pieteikt arī ne vairāk kā divas 2004. dzimšanas gada meitenes.

Turnīrs norisinās sadarbībā ar Latvijas sieviešu futbola patronu - "Bella" zīmolu pārstāvošo "TZMO Latvija" kompāniju, kas ir Eiropas vadošā higiēnas, kosmētikas un medicīnas preču ražotāja "TZMO SA" meitas uzņēmums Latvijā.


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti