11.janvāris. 2017. 21:59

Svētdien, 15. janvārī, Rīgas 15. vidusskolas sporta zālē tiks dots starts tradicionālajam Latvijas komercbanku un citu finanšu struktūru telpu futbola turnīram, kurā šogad piedalīsies 12 komandas.

Kā ierasts, turnīru organizē Futbola turnīru asociācija (FTA) sadarbībā ar Latvijas Komercbanku asociāciju, Latvijas Bankas Sporta klubu un Rīgas Futbola federāciju (RFF). Sacensību regulārais čempionāts līdz 5. martam notiks astoņās kārtās pēc Šveices sistēmas. Pirmo divu kārtu pretinieki tika noteikti ar 19. decembrī Latvijas Bankas telpās notikušās izlozes palīdzību, savukārt sākot ar trešo kārtu savā starpā tiksies turnīra kopvērtējuma tabulā vistuvāk esošās vienības, izņemot gadījumus, kad tās reizi jau tikušās.

Astoņu kārtu rezultātā tiks noskaidrots čempions un godalgoto vietu ieguvēji. Pēc regulārā čempionāta 12. martā turpat Rīgas 15. vidusskolā no plkst. 10:00 līdz plkst. 16:00 risināsies kausa izcīņa.

Salīdzinājumā ar pērnā gada sezonu, turnīram nav pieteikusies iepriekšējās sezonas kausa ieguvēja Swedbank, SEB banka un DNB banka, taču dalību apstiprinājusi BlueOrange, kas sacensībās atgriežas pēc vairāku gadu pārtraukuma (2012. gadā pēdējo reizi startēja ar nosaukumu Baltikums Bank).

Līdzīgi kā pērn, ārpus konkurences šīs ziemas turnīrā startēs Privatbank un Nordea. Tāpat šādā statusā sacensībās pirmo reizi piedalīsies Citadele banka, kas līdzīgi kā Nordea ārpus konkurences startē tā iemesla dēļ, ka komanda sastāv no divu finanšu struktūru apvienojuma.

Sacensību spēles risināsies svētdienās laika periodā no plkst. 10:00 līdz plkst. 16:00 jau minētajā Rīgas 15. vidusskolā Visvalža ielā 9. Simboliskā jaunās sezonas atklāšanas ceremonija plānota pirmās kārtas ietvaros plkst. 13:00 – tieši pirms mača starp pērnās sezonas čempioni ABLV Bank un Privatbank.


Informāciju sagatavoja:
Rīgas Futbola federācija

Saistītie raksti