19.oktobris. 2017. 12:25

Vietu Latvijas 2. līgas čempionāta finālā nodrošinājušas Monarhs/Flaminko un LDZ Cargo/DFA komandas, kas uzvarējušas savās otrā posma apakšgrupās. Cīņā par titulu tādējādi būs Rīgas un Latgales reģionu pārstāvju duelis.

Turnīra otrajā posmā piedalās reģionālo sacensību sešas labākās komandas, kas sadalītas divās apakšgrupās, katras labākai vienībai kvalificējoties finālam.

A grupā Monarhs/Flaminko ar 4:0 uzvarēja BSC Balvi komandu, bet otrajā šīs grupas cīņā pie panākuma tika SK Super Nova, kas pārspēja Balvu futbolistus ar 3:2. Pirmā vieta tādējādi izšķīrās Monarhs/Flaminko un SK Super Nova savstarpējā spēlē, kas noslēdzās neizšķirti 1:1. Pateicoties labākiem rādītājiem gūtajos un zaudētajos vārtos, pirmo vietu grupā ieņēma Rīgas reģionu pārstāvošā Monarhs/Flaminko.

ONLINE.LFF.LV | A GRUPA

Savukārt B grupā pirmās vietas liktenis izšķīries vēl pirms trešās spēles, kas notiks 22. oktobrī. Vispirms LDZ Cargo/DFA ar 3:1 apspēlēja FK Karosta, bet otrajā šīs grupas mačā LDZ Cargo/DFA ar 5:1 uzvarēja SK Cēsis futbolistus, Latgales reģiona pārstāvjiem tādējādi kļūstot neaizsniedzamiem kopvērtējuma tabulas augšgalā.

ONLINE.LFF.LV | B GRUPA

Fināls provizoriski iecerēts 29. oktobrī kādā no tā dalībnieku mājas laukumiem, kas tiks noteikts ar izlozes palīdzību. Par spēles norises laiku un vietu tiks paziņots papildus.

Kā ziņots, Latvijas 2. līgas čempionāta pirmais posms kopš aprīļa norisinājās reģionālā līmenī, notiekot atsevišķām Rīgas, Vidzemes, Kurzemes/Zemgales, Latgales un Ziemeļaustrumu reģionu sacensībām. Katra reģiona spēcīgākā komanda (ieskaitot divas pārstāves no apvienotā Kurzemes/Zemgales čempionāta) nopelnīja tiesības piedalīties otrā posma sacensībās, kur sešas komandas sadalītas divās apakšgrupās un savā starpā aizvada viena apļa sacensības. Katras apakšgrupas labākā komanda iekļūst 2. līgas čempionāta finālā, kura uzvarētājs nopelna tiesības nākamajā sezonā pretendēt uz vietu komanda.lv 1. līgas čempionātā.

Pērnā gada finālā Grobiņas stadionā tikās vietējā Grobiņas SC komanda no Kurzemes reģiona un SK Cēsis no Vidzemes reģiona, dramatiskā cīņā papildlaikā uzvaru svinot Grobiņas SC pārstāvjiem. Pirms tam divas sezonas pēc kārtas 2. līgas čempionātā uzvarēja FC Caramba Rīga futbolisti.

Otrās līgas 2017. gada sezonas uzvarētājs izcīnīs tiesības piedalīties 2018./2019. gada sezonas UEFA Regions Cup sacensībās.


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti