6.jūnijs. 2017. 01:00

Latvijas nacionālā futbola izlase tās jaunā galvenā trenera Aleksandra Starkova vadībā uzsākusi treniņnometni, gatavojoties jūnijā paredzētajām spēlēm - 2018. gada FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēlei 9. jūnijā pret Portugāli un 12. jūnijā paredzētajam pārbaudes mačam pret Igauniju. Komanda vienkopus sapulcējās pirmdien, 5. jūnijā un turpmākās dienas pēc apstiprinātā darba plāna aizvadīs treniņus Rīgā. 

 Latvijas izlase uzsākusi treniņnometni Rīgā (05.06.2017.)

 Latvijas izlases treniņš kopā ar SENI CUP dalībniekiem (05.06.2017.)

Valstsvienības pirmajā treniņā kopā ar futbolistiem piedalījās arī SENI CUP 2017 futbola turnīra cilvēkiem ar īpašām vajadzībām dalībnieki. Jau ziņojām, ka Latvijas Futbola federācijas (LFF) mācību centrā Staicelē 31. maijā un 1. jūnijā notikušajā vienpadsmitajā minifutbola turnīrā cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, ko organizē TZMO Latvija sadarbībā ar LFF, satikās 16 komandas no visas Latvijas. Pirmajā trijniekā ierindojās “Slokas”, “Ziedkalnes” un “Ogres” komandas, tādējādi pirmdienas vakarā šo komandu spēlētājiem radās unikāla iespēja trenēties kopā profesionāliem futbolistiem. Ceram, ka šī diena un tajā gūtās pozitīvās emocijas paliks atmiņā uz ilgu laiku! 

Tikmēr Latvijas izlases pirmais atklātais treniņš ilga kopumā nedaudz vairāk kā stundu un tajā piedalījās 22 futbolisti. Paredzams, ka valstsvienības uzbrucējs Valērijs Šabala treniņprocesam kopējā grupā pievienosies otrdien, 6. jūnijā plkst 18:00 paredzētajā atklātajā treniņā. Tikmēr valstsvienības jaunās oficiālās kopbildes uzņemšana otrdien paredzēta plkst 17:30. 

Latvijas nacionālās futbola izlases gaitām turpmākās dienās būs iespējams sekot līdzi arī LFF oficiālajos sociālajos tīklos internetā. 

kandidātiem pievienojas Vitālijs Maksimenko, Mārcis Ošs un Jānis Ikaunieks

Nāc un atbalsti Latvijas nacionālo futbola izlasi KARMĪNSARKANĀ!​Portugāles nacionālā izlase pirms došanās uz Rīgu pārspēj Kipru


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti