9.novembris. 2016. 11:50

Latvijas nacionālās futbola izlases uzbrucējs Ģirts Karlsons otrdien, 8. novembrī Lagušā atbildēja uz vietējo žurnālistu jautājumiem par gaidāmo 2018. gada FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēli ar Portugāli. LFF.lv piedāvā šīs intervijas galvenos citātus.

Spēlēt Latvijas Virslīgas čempionātā un izbraukumā pret Portugāli – tie ir dažādi līmeņi. Protams, būšu ļoti priecīgs, ja man kā uzbrucējam izdosies gūt vārtus, bet tas būs grūts uzdevums,” atbildot uz jautājumu par savām izredzēm gūt vārtus pret Portugāli, izteicās aizvadītās SynotTip Virslīgas futbola čempionāta sezonas rezultatīvākais uzbrucējs.

Mēs visi zinām un cienām mūsu pretinieku, bet mēs nebaidāmies no viņiem. Mēs cīnīsimies. Pretinieka komandas taktiskais zīmējums šobrīd nav tik svarīgs pirms šīs spēles. Tā ir Portugāle, ļoti nopietns pretinieks. Domāju, ka individuāli portugāļi ir spēcīgāki pār mums, bet mēs šajā spēlē liksim pretim savas stiprās puses - cīņassparu, pašatdevi, visu to, ko mēs vienmēr cenšamies darīt, spēlējot pret tādām komandām,” sekmīgas mūsu valstsvienības spēles galvenos argumentus uzsver FK “Ventspils” uzbrucējs. 

Mēs zinām Portugāles izlases spēlētājus, pārsvarā tās ir lielas zvaigznes. Lielākā šīs komandas zvaigzne ir kapteinis. Protams, mēs gribam 13. novembrī uztaisīt pārsteigumu. Bumba ir apaļa, redzēsim, vai tas mums izdosies... Ja spēlēsim ar maksimālu pašatdevi un mums arī kaut kur veiksies, kāpēc ne?! Katrs spēlētājs pretinieka komandā ir individuāli spēcīgāks, taču mums jābūt tam gataviem. Mums savukārt jāliek tam pretim komandas spēle, komandas gars,” piebilst Ģirts Karlsons.

Uz jautājumu, vai spēlēt pret Portugāles izlasi šobrīd kā Eiropas čempioniem motivācija ir lielāka, Ģirts Karlsons atbildēja sekojoši: “Protams, mums kā komandai ir patīkami spēlēt ar tādu pretinieku, kas tikko kļuva par Eiropas čempioniem. Portugāle ir Portugāle, nav lielas nozīmes tam, kad tieši viņi uzvarētu Eiropas čempionātā. Būs interesanti salīdzināt un novērtēt mūsu spēku pret tādu komandu. Protams, bez ticēšanas saviem spēkiem mums nemaz nebūtu vērts braukt un spēlēt. Mēs ticam un gribam ticēt, lai mums izdodas šī spēle. Ja mēs nospēlēsim labi pret Portugāli, tad mājās mēs būsim varoņi.

Latvijas izlases treniņnometnes gaitai Lagušā iespējams sekot līdzi LFF.lv mājaslapā.


Latvijas Futbola federācija
no Lagušas, Portugālē

Saistītie raksti