13.oktobris. 2016. 10:00

Turpinot iepriekšējā “EURO 2016” kvalifikācijas cikla laikā un šogad septembrī iesākto tradīciju, kad Latvijas jaunatnes futbola klubu audzēkņiem tika sniegta iespēja kļūt par oficiālajiem spēlētāju pavadoņiem valstsvienības mājas spēles laikā, kā arī izvērtējot iepriekšējo klubu sarakstu, kas piedalījās spēlētāju pavadoņu programmā, Latvijas Futbola federācija (LFF) arī 2018. gada FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas cikla oktobra spēlēs sniedza unikālu iespēju pašmāju jaunajiem futbolistiem kļūt par šī neaizmirstamā piedzīvojuma dalībniekiem.

 FOTOGALERIJA: spēlētāju pavadoņi Skonto stadionā oktobrī

Tādējādi oktobra spēlēs ar Fēru salām (7. oktobrī) un Ungāriju (10. oktobrī) “Skonto” stadionā šo piedzīvojumu izbaudīja un laukumā devās sekojošu klubu audzēkņi – spēlētāju pavadoņi, kuriem šoreiz pievienojās arī seši “RH3 fonda” aprūpē esošie bērni:

SPĒLĒTĀJU PAVADOŅI 07.10.2016. LATVIJA – FĒRU SALAS

Vārds, uzvārds Klubs / organizācija
ROLANDS OZOLIŅŠ Alūksnes BJSS
NIKITA BARKOVSKIS BFC Daugavpils
VJAČESLAVS MIKLAŠEVSKIS BFC Daugavpils
GATIS BELICKIS  FC Aizkraukle
RIČARDS AUZNIEKS FK Bandava
DAINIS SJADRO FK Krāslava
KRIŠJĀNIS RUPEIKS FK Nīca
RAULS BORISOVS Kuldīgas NSS
ROBERTS PASTARS Preiļu NBJSS
RAITIS STRODS Rēzeknes nov. BJSS
VALTERS ČUHNOVS Talsu NSS
ROBERTS APSĪTS Valmieras FK
KRISTIĀNS KOVAČS Alojas novada sporta skola
RIHARDS ČAKARS SK Krimulda
KATRĪNA KATE PĒTERSONE SK Super Nova
DENISS KRISTIĀNS JAUNKALNS FK Laidze
GUSTAVS KRŪMIŅŠ JDFS Alberts
RALFS LEIGUDS Durbe
KRISTS KĀRLIS ŠIMPERMANIS Ugāle
ESTERE VĒVERE RH3 fonds
EDGARS ZEPS RH3 fonds
RIČARDS BRŪNS RH3 fonds

SPĒLĒTĀJU PAVADOŅI 10.10.2016. LATVIJA – UNGĀRIJA

Vārds, uzvārds Klubs / organizācija
PATRIKS GARISONS FK Auda
ANTONS ŠUBINS FK Baltika/71.vsk.
ALEKSANDRS ZEMĻINSKIS FK Dinamo Rīga
MĀRCIS KALNIŅŠ FK Dinamo Saurieši
KRISTERS SKADMANIS FK Jelgava
MARKUSS KEVINS SILIŅŠ FK Tukums 2000
JUSTS JĒKABSONS FS Garkalne
TOMS BĒRZIŅŠ FS Leevon
JĀNIS BAŠĒNS FS METTA
KRISTAPS BREIKŠS JDFS Alberts
ALENS GRIKOVS Jūrmalas SS
PATRIKS PUTNIŅŠ SK Babīte
OTTO ILVES SK Kengaroos
BRUNO MELNIS SK Super Nova
DMITRIJS KLIMANKINS FS Daugava Rīga
MARKO ĶERE Tukuma Sporta skola
ROBERTS KUKULIS Tukuma Sporta skola
NIKS KĀRKLIŅŠ SK Babīte
ROLANDS JURĀNS SK Kuorsova
JETE DORIŅA RH3 fonds
REGNĀRS OSĪTIS RH3 fonds
RIČARDS TILTIŅŠ RH3 fonds

Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti