14.janvāris. 2016. 00:15

Lai gan pauze kopš pērnās sezonas beigām nav bijusi gara, lielais futbols atkal uzņem apgriezienus. Par to liecina ne tikai gaidāmais "SMScredit.lv" Virslīgas "Ziemas kauss", bet arī vairākas pārbaudes spēles, kuras ir aizvadījušas Virslīgas komandas. Svētdien radio NABA raidījuma "OLE" tiešajā ēterā tā veidotāji sazināsies ar Latvijas Futbola virslīgas izpilddirektoru Emīlu Latkovski, lai pārrunātu Virslīgas vadības gatavību "Ziemas kausam".

Aktīvā darba ritmā arī ir Latvijas U-21 futbola izlase, kas jau aizvadījusi pārbaudes spēli ar FS METTA/Latvijas Universitāte komandu pirms gaidāmā Sadraudzības kausa izcīņas turnīra Sanktpēterburgā. Par to, kāds U-21 izlasē noskaņojums, uzzināsiet telefonintervijā ar izlases galveno treneri Daini Kazakeviču.

Savukārt Latvijas sieviešu nacionālā futbola izlase jau pirmdien lidos uz Maltu, lai tur aizvadītu pārbaudes spēles ar vietējo izlasi. Tiešraidē raidījuma vadītāji sazināsies ar sieviešu izlases galveno treneri Didzi Matīsu.

Radio NABA klausītāji tiek aicināti sūtīt savus jautājumus uz e-pasta adresi ole@radionaba.lv. Sazināties ar raidījuma veidotājiem iespējams arī sociālo tīklu Twitter un Facebook profilos. Tiešraides laikā būs iespējams zvanīt uz studiju pa tālruni 67034455 un uzdot savu jautājumu. Raidījumu vadīs Roberts Vīksne, Raivis Bēts un Arkādijs Birjuks.

Klausies radio NABA raidījumu "OLE" šo svētdien, 17. janvārī, plkst. 12:00. Frekvence Rīgā un tās apkārtnē - 95.8 FM. Klausies arī internetā, vai arī izmantojot radio NABA mobilo lietotni. Raidījumu video ieraksti pieejami tā "YouTube" profilā, bet visi audio ieraksti atrodami šeit.


Informāciju sagatavoja:
Raidījums "OLE"

Saistītie raksti