5.septembris. 2016. 12:27

Nākamie divi šīgada meiteņu futbola festivāla "Live Your Goals" pasākumi norisināsies 17. septembrī Liepājā un 18. septembrī Jelgavā, kad katrā no tām norisināsies īpaša meiteņu futbola diena. Šajos pasākumos tiek aicinātas piedalīties šo pilsētu un apkārtējo reģionu meitenes un vecāki, lai tuvāk iepazītu futbolu un izmēģinātu savus spēkus šajā sporta veidā.

"Live Your Goals" ir Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) īstenota futbola attīstības programma, kas jau trešo gadu ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) centieniem veiksmīgi uzņem savus apgriezienus arī Latvijā. Programmas galvenais mērķis ir ļaut katrai meitenei iesaistīties futbolā, pamēģināt un izjust šo skaisto sporta veidu, kā arī tā emocionālo pusi. Šogad "Live Your Goals" meiteņu futbola festivāls tiek organizēts visa gada garumā kā vairāku pasākumu sērija, lai paplašinātu festivāla ģeogrāfiju un īpaši izceltu jauno meiteņu pievienošanos futbola treniņiem mūsu valsts reģionos.

Liepājas un Jelgavas meiteņu futbola dienās īpaši aicinātas piedalīties meitenes vecumā no sešiem līdz 12 gadiem. Pasākuma laikā norisināsies dažādas ar futbolu saistītas aktivitātes, stafetes un spēles, kā arī meitenēm un viņu vecākiem būs iespēja tikt pie dažādām piemiņas veltēm no FIFA un LFF. Savukārt vietējām skolām, kuru audzēknes piedalīsies meiteņu futbola dienā, būs iespēja saņemt futbola inventāru un ekipējumu izmantošanai sporta stundās.

  1. Meiteņu futbola diena Liepājā sadarbībā ar FK Liepāja norisināsies sestdien, 17. septembrī, stadiona “Daugava” rezerves laukumā. Dalībnieku reģistrēšanās sāksies plkst. 10:00, bet futbola aktivitātes ilgs no plkst. 11:00 līdz 13:00.
  2. Meiteņu futbola diena Jelgavā sadarbībā ar FK Jelgava norisināsies svētdien, 18. septembrī, Zemgales Olimpiskajā centrā. Dalībnieku reģistrēšanās sāksies plkst. 11:00, bet futbola aktivitātes ilgs no plkst. 12:00 līdz 14:00.

Pasākuma dalībniecēm jāierodas sporta formās, ņemot līdzi arī sporta apavus.

Iepriekšēja pieteikšanās iespējama, rakstot uz e-pasta adresi jevgenijs.gedertsons@lff.lv. Plašāka informācija iegūstama, sazinoties ar LFF Sieviešu futbola nodaļas speciālistu Jevgeņiju Gedertsonu (+371 29430427).

Pirmais šīgada “Live Your Goals” festivāls norisinājās maijā Rīgā sadarbībā ar FS METTA.


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti