5.decembris. 2014. 17:00

Šodien, 5.decembrī, Latvijas Futbola federācijas (LFF) gada noslēguma vakarā tiks sveikti aizvadītās sezonas labākie kopumā 25 nominācijās, tostarp, jaunatnes futbola gada laureāti, labākie mediju laureāti, „SYFORM” 1.līgas un „SMScredit.lv” Virslīgas, kā arī Gada labākie laureāti – 2014.gada Latvijas labākais pludmales futbolists, Latvijas labākais telpu futbolists, Latvijas labākā futboliste un Latvijas labākais futbolists.

Sezonas noslēguma vakars šogad tiek organizēts „Futbola ētikas un godīgas spēles” vārdā. Pasākuma laikā tiks parakstīta arī deklarācija „Par Godīgu spēli”.  


Jau ziņots, ka Latvijas Futbola federācijas (LFF) Nacionālo izlašu treneru padome šogad izvirzīja sešus kandidātus nominācijai "2014.gada Latvijas labākais futbolists". Latvijas futbola svarīgākā sezonas apbalvojuma nominācijas kandidātu sarakstā iekļauti valstsvienības vārtsargs Aleksandrs Koliņko, aizsargs un kapteinis Kaspars Gorkšs, pussargi Artūrs Zjuzins un Jānis Ikaunieks, kā arī uzbrucēji Valērijs Šabala un Artjoms Rudņevs.

Atbilstoši apstiprinātajam Nolikumam, par labāko var kļūt kā ārzemēs, tā arī Latvijā spēlējošais futbolists ar Latvijas pasi. Līdzīgi kā 2013.gadā, Latvijas labāko futbolistu atklātā balsojuma veidā sezonas izskaņā noteica LFF Nacionālo izlašu treneru padomes locekļi, “SMScredit.lv” Virslīgas čempionāta klubu galvenie treneri un kapteiņi, "SYFORM" Pirmās līgas čempionāta klubu galvenie treneri un kapteiņi, biedrība “Latvijas Futbola virslīga” (viena balss), kā arī LFF Valdes locekļi.

Balsojumu organizēja Latvijas Futbola federācija, savukārt tā rezultāti un laureātu vārdi tiks publicēti LFF.lv mājaslapā pēc to oficiālās paziņošanas LFF Gada laureātu vakarā.

 2014.gada LFF Laureātu noteikšanas NOLIKUMS un NOMINĀCIJAS


Galvenajiem notikumiem no LFF gada laureātu vakara varēs sekot līdzi arī LFF oficiālajos sociālajos tīklos:

http://twitter.com/kajbumba
http://facebook.com/futbols


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti