20.aprīlis. 2013. 10:22

Latvijas Futbola federācija (LFF) daļa informē, ka 19.aprīlī noslēdzās B-UEFA kategorijas treneru izglītības kursi. Kursu noslēgumā studentiem/treneriem bija jāpārvar pēdējais pārbaudījums- teorētiskais eksāmens, kurā studenti mutiski atbildēja uz eksāmenu pieņemšanas komisijas- ar LFF Sporta direktoru Daini Kazakeviču priekšgalā- jautājumiem. 

Uzdotie jautājumi skāra tēmas, kuras ietilpa kursu programmā, kā arī saistītas ar studentu pašreizējo un plānoto profesionālo darbību. Apkopojot studentu uzrādītos rezultātus teorētiskajā eksāmenā, treniņu vadīšanā, treniņu un spēļu analizēšanā, kursa darba un konspektu aizstāvēšanā, LFF Izglītības daļa nolēma piešķirt B-UEFA treneru kategoriju sekojošiem treneriem:

1. Dāvim Caunei
2. Kristapam Slaidiņam
3. Mihailam Ziziļevam
4. Sergejam Samuiličam
5. Mihailam Oļipovam
6. Jānim Klibusam
7. Edgaram Klibusam
8. Ivaram Gailim
9. Jevgēnijam Mihaļkovam
10. Andrejam Kaļiņinam
11. Vadimam Atamaņukovam
12. Jurijam Ksenzovam
13. Aivaram Vaivodam
14. Mihailam Poļakovam
15. Andim Rozītim

Latvijas Futbola federācija novēl jaunajiem B-UEFA licences īpašniekiem panākumus un izaicinājumus futbola trenera darbā. LFF informē, ka B-UEFA kategorijas kursu programma sastāv no 128 stundām no kurām 40% ir praktiskās un 60 % teorētiskās nodarbības. Nokārtojot šo licenci, treneris var strādāt ar visa vecuma un sagatavotības līmeņa komandām, izņemot ar Latvijas Virslīgas klubiem kā galvenais treneris.

Lai pieteiktos B-UEFA kategorijas kursiem, ir nepieciešams aizpildīt iesniegumu par pieteikšanos, trenerim jābūt vismaz divu gadu pieredzei strādājot ar C-LFF licenci (1 gadu, ja ir augstākā sporta pedagoģiskā izglītība), kā arī nepieciešams nodrošināt kursu uzsākšanai visus nepieciešamos dokumentus un izziņas.

Saistītie raksti