14.novembris. 2017. 12:02

Latvijas Futbola federācija (LFF) līdz šīgada 31. decembrim pieņem LFF prezidenta amata kandidātu pieteikuma iesniegumus dalībai vēlēšanās, kas notiks LFF kongresā nākamā gada aprīlī.

Pieteikumam dalībai vēlēšanās jāiekļauj rakstisks kandidāta plāns par veicamajiem darbiem, kandidāta CV un ne mazāk kā vienas desmitās daļas LFF biedru rakstisks atbalsts. Iesniegumiem jābūt gan fiziskiem (iepriekš saskaņojot laiku, pieņem LFF ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis), gan elektroniskiem (jāiesūta e-pasta adresē kongress@lff.lv).

Kandidātu ievērībai:

  • Saskaņā ar LFF statūtu 37. pantu prezidenta amata kandidātam, iesniedzot pieteikumu, jāiesniedz rakstisku plānu par veicamajiem darbiem un sasniedzamajiem mērķiem, ko attiecīgais prezidenta kandidāts uzskata par prioritāriem attiecīgajā periodā.
  • Kandidātus prezidenta amatam var ieteikt ne mazāk kā viena desmitā daļa LFF biedru, kuri rakstveidā nosūta ģenerālsekretāram LFF prezidenta amata kandidāta vārdu ne vēlāk kā līdz iepriekšējā gada 31. decembrim pirms attiecīgā kalendārā gada, kurā gaidāmas LFF prezidenta vēlēšanas.
  • Papildus prezidenta amata kandidātam jāiesniedz savs dzīves gājuma apraksts (CV).
  • Prezidentu ievēl LFF kongress. Izvirzītajam prezidenta kandidātam jāatbilst prasībām, kas noteiktas Latvijas Republikas normatīvajos aktos un LFF statūtos, kā arī jāpārvalda valsts valoda atbilstoši augstākā līmeņa 1.pakāpei.

Aktuālais LFF biedru sarakts pieejams ŠEIT.

Pēc noteiktā termiņa – 2017. gada 31. decembra – pieteikumi vairs netiks pieņemti. Visa kandidātu iesniegtā informācija būs publiski pieejama LFF mājaslapā.

Pēc pieteikumu apkopošanas laika posmā līdz 2018. gada aprīlim LFF organizēs kandidātu debates un diskusijas ar LFF biedriem, lai nodrošinātu kvalitatīvu pirmsvēlēšanu procesu.


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti