24.novembris. 2015. 10:00

Informējam, ka par Latvijas Futbola federācijas (LFF) Laureātu vakara norises dienu izvēlēta pirmdiena, 21. decembris. Gadskārtējais pasākums norisināsies kinoteātrī "Splendid Palace" (Elizabetes ielā 61, Rīgā) no plkst. 19:30. Oficiālās (apbalvošanas) daļas beigas paredzētas ap plkst 22:45. Pasākums būs vērojams arī sportacentrs.com un "Sportacentrs TV" (Lattelecom Interaktīvā TV 411.kanālā) tiešraidē.

LFF ikgadēji rīko gada Laureātu vakaru, kurā sumina aizvadītā gada izcilniekus kā Latvijas futbola laukumos, tā arī ārpus tiem. Tradicionāli tiek sveikti gan gada labākais futbolists, gan gada labākā futboliste, kā arī vēl virkne gada izcilnieku dažādās gada laureātu, jaunatnes futbola, sacensību laureātu un mediju laureātu nominācijās.

2015. gada Latvijas labākā futbolista kandidāti un laureātu noteikšanas nolikums

MEDIJU AKREDITĀCIJAS

LFF piedāvā medijiem, kas nav iekļauti ielūgto viesu sarakstā, akreditēties dalībai LFF Laureātu vakarā. Lai saņemtu akreditāciju, nepieciešams līdz 21. decembra plkst 12:00 uz epastu media@lff.lv nosūtīt akreditācijas pieteikumu, norādot:

  • Vārdu un uzvārdu
  • Kontaktinformāciju (epasts un tālrunis)
  • Akreditācijas veidu (MEDIA, TV, RADIO, FOTO)
  • Interviju pieteikums ar vēlamos laureātu / nomināciju

Vienlaikus informējam mediju pārstāvjus, ka pēc LFF Laureātu vakara noslēguma jeb oficiālās daļas beigām aptuveni no plkst 22:45 būs iespējams veikt intervijas ar laureātiem pasākuma īpaši paredzētajā MIXED zonā, kas atradīsies koridorā blakus "Kino Splendid Palace" lielajai zālei. Pēc oficiālās daļas beigām visi laureāti dosies cauri šai zonai.

Papildus jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam savlaicīgi sazināties ar LFF komunikācijas daļu.


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti