27.decembris. 2017. 14:46

Atvadoties no 2017. gada un sagaidot 2018. gadu, Latvijas Futbola federācijas vārdā vēlos izteikt pateicību katram mūsu plašajā Latvijas futbola ģimenē – spēlētājiem, treneriem, līdzjutējiem, sponsoriem, žurnālistiem, jauno futbolistu vecākiem un pārējiem, kas sevi saista ar Latvijas futbolu. Paldies, ka esat kopā ar Latvijas futbolu gan uzvarās, gan zaudējumos!

Latvijas futbola ģimene kļūst arvien kuplāka, futbols Latvijā kļūst arvien populārāks. Piemēram, pēdējo trīs gadu laikā divkāršojies meiteņu skaits, kas nodarbojas ar futbolu. Tāpat pēdējos gados dubultojies arī komandu skaits Latvijas jaunatnes čempionātā. Jaunieši futbolu iemīl arvien vairāk, un neizpaliek arī panākumi. Mūsu U-19 puišu izlase ir kvalificējusies Eiropas čempionāta Elites raundam – tātad ir starp 28 labākajām izlasēm Eiropā. Astoņi puiši no šīs izlases ikdienā trenējas un aug futbola lielvalstīs – Vācijā, Anglijā, Itālijā un citur. Tāpat liels prieks par mūsu futbola tiesnešiem, kuri ceļ Latvijas futbola prestižu plašajā pasaulē, par daudzām šogad īstenotām pašmāju klubu atbalsta programmām, par izstrādāto Latvijas futbola attīstības stratēģiju 2017.-2024. gadam.

Šie pāris piemēri un Latvijas futbolā ieguldītais ikdienas darbs liek ar cerībām raudzīties uz Latvijas futbola nākotni. Turēsim īkšķus par U-19 izlasi martā, kad notiks Elites raunds un cīņa par finālturnīru, turēsim īkšķus par mūsu nacionālo izlasi, kas rudenī startēs jaunā UEFA Nāciju līgā, kā arī dosies cīņā par Baltijas kausu!

Šajā visa jau notikušā un visa vēl priekšā gaidāmā pārdomāšanas laikā aicinu jūs novērtēt sevi un savu lomu futbolā, jo tāda ir ikvienam no mums, kā arī to, ko mēs katrs Latvijas futbolam vēl varam dot. Mēs katrs to varam – viens ar konkrētiem darbiem, piemēram, trenējot citus vai cītīgi strādājot treniņos, otrs ar vienkārši būšanu tribīnēs, ar atbalstu. Būsim kopā arī 2018. gada Latvijas futbola notikumos, un lai tas atnes daudz pozitīvu emociju!


Latvijas Futbola federācijas ģenerālsekretārs
Jānis Mežeckis

Saistītie raksti