9.februāris. 2018. 16:41

Latvijas Futbola federācija (LFF) pērn aizsāka jaunu tradīciju, apbraukājot Latviju labdarības tūrē Futbols dāvina, lai sniegtu palīdzību ar futbola inventāru daudzviet, kur tas visbiežāk ierobežotās rocības dēļ nav tik pieejams. Šogad lielu jaudu tradīcijas turpināšanai deva Latvijas Sarkanais Krusts, kas LFF rīcībā nodeva vairāk nekā 800 pāru jaunu futbola apavu, lai iepriecinātu lielus un mazus daudzviet Latvijā.

 FOTO GALERIJA

Ņemot vērā, ka Latvijā gan kvantitātes, gan kvalitātes ziņā strauji attīstās meiteņu futbols un parādās arvien jaunas vietas, kur veidojas meiteņu futbola komandas, viens no LFF virzieniem bija sniegt atbalstu jaunajām meitenēm. Starp viņām ir gana daudzas, kuras sapņo sevi realizēt futbolā, reiz uzvelkot arī Latvijas dāmu valstsvienības kreklu. Mūsu, LFF, pienākums ir viņas atbalstīt un palīdzēt realizēt sapņus. Mēs būsim priecīgi par ikvienu meiteni, kura izmēģinās spēkus futbolā, kura būs šai spēlei tuvāk, un, kas zina, pēc gadiem izaugs par treneri, sporta skolotāju vai vienkārši dzīvesgudru un veselu cilvēku.

Taču neba tikai jaunietes mēs apciemojām un vēl apciemosim mūsu labdarības tūrēs, jo iespēju robežās gribam palīdzēt ikvienam, kam tas ir nepieciešams. Futbols ne tikai ir lielisks sporta veids veselības nostiprināšanai, bet arī veids, kā dažkārt aizmirst ikdienas rūpes, problēmas – kaut uz mirkli aizmirst visas likstas, kad bumba lido vārtos... Satiekot lielus un mazus futbola cienītājus, mēs redzam, ka jauniešos ir ne tikai daudz entuziasma un futbola mīlestības, bet arī prieka, ko sagādā katrs sarūpētais buču pāris. Iespēju robežās LFF dāvina arī bumbas un kreklus.

Redzot daudzo jauniešu prieku un pat prieka asaras, mēs vēlamies izteikt vissirsnīgāko paldies Latvijas Sarkanajam Krustam  par sadarbību. Šobrīd, februāra sākumā, esam uzdāvinājuši vairāk nekā 600 jaunus buču pārus Kārsavā, Iecavā, Varakļānos, Daugavpilī, Tukumā, Preiļos, Madonā, Jelgavā, Viļānos, Alūksnē, Liepājā, Lubānā, Olainē, Gulbenē, Ozolos, Rēzeknē, Kusā, Ludzā, Priekuļos, Degumniekos, Viļānos, Rīgā un tās apkaimē.

Taču tūre nav galā! Līdz šim vairāk esam viesojušies Vidzemē, Latgalē un Zemgalē, tāpēc LFF nākamajā tūrē dosies uz Kurzemi. Paldies arī medijiem – īpaši reģionos, kur labprāt atspoguļo šo dāvināšanas prieku. Draugi, tiekamies, jo futbols dāvina!


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti