27.februāris. 2018. 11:47

Latvijas futbola akadēmiju sporta direktori, sākot no 27. februāra, bagātina savas zināšanas un paplašina futbola redzējumu īpašā semināru sērijā, ko Latvijas Futbola federācija (LFF) piedāvā sadarbībā ar starptautiski atzīto futbola attīstības konsultatīvo un izglītojošo uzņēmumu Double Pass.

Apmācību semināru sērija Latvijas futbola akadēmiju pārstāvjiem ilgs līdz jūlijam. Tās ietvaros tiek organizēti četri klātienes darba semināri, kas ilgs katrs pa trim dienām, kā arī neklātienes apmācības tiešsaistē.

 FOTO GALERIJA

Iespēju piedalīties apmācībās izmantojuši kopumā 30 Latvijas futbola speciālisti, kuri pārstāv 14 pašmāju klubus – FK Dinamo Rīga, FK Tukums-2000, Riga FC, BFC Daugavpils, FS Metta, FK Liepāja, JDFS Alberts, Rīgas Futbola skola, Rēzeknes FA, FA Ventspils, SK Super Nova, Vidzemes FC, FK Jelgava un JFC Skonto.

Nodarbību uzmanības centrā ir Latvijas futbola akadēmiju vadošo cilvēku izglītošana jautājumos, kas skar elites līmeņa akadēmijas veiksmīgu vadīšanu no sporta tehniskā un organizatoriskā viedokļa. Apmācību mērķis ir akadēmiju darba uzlabošana, lai veicinātu futbolistu potenciālu un sagatavotu pēc iespējas vairāk laba līmeņa jaunos futbolistus.

Double Pass ikdienā sadarbojas ar futbola klubiem, līgām un federācijām, strādājot pie jauno futbolistu attīstības programmām. Izmantojot savu unikālo metodoloģiju, uzņēmums palīdz futbola organizatoriem saskatīt potenciālos uzlabojumus savās sistēmās un piedāvā tiem piemērotus risinājumus. Ar šo Beļģijā bāzēto uzņēmumu ikdienā sadarbojas Eiropas vadošo futbola valstu spēcīgākās akadēmijas Anglijā, Vācijā, Nīderlandē, Dānijā, Ungārijā un Polijā, kā arī ASV un Japānā.


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti