1.decembris. 2017. 14:30

Latvijas Futbola federācija (LFF) un sporta preču veikals Komanda pagarinājuši abpusējās sadarbības līgumu, kura ietvaros šis LFF sadarbības partneris arī 2018. un 2019. gada sezonās būs komanda.lv 1. līgas čempionāta titulsponsors.

Par valsts otrās spēcīgākās futbola līgas titulsponsoru veikals Komanda kļuva 2015. gada martā. Ciešā LFF un veikala Komanda sadarbībā aizvadītas trīs sezonas, kuru laikā sperti būtiski soļi sacensību imidža un atspoguļošanas veicināšanā, kā arī turnīra dalībniekiem piedāvāto attīstības un atbalsta iespēju nodrošināšanā.

Komanda ir sporta preču veikals ar vairāku gadu pieredzi komandu ekipējuma tirdzniecībā. Tas piedāvā katram komanda.lv 1. līgas klubam īpaši izstrādātu lojalitātes programmu un individuālu pieeju, kā arī īpaši izvēlētu sortimentu no tā sadarbības partnera adidas.

Arturs Gaidels, LFF Sacensību nodaļas vadītājs: Priecājamies par līdz šim ļoti veiksmīgo sadarbību ar turnīra titulsponsoru un ar lielu gandarījumu sagaidām sadarbības pagarināšanu. Katru sezonu cenšamies ņemt vērā komandu rekomendācijas, lai veicinātu klubu izaugsmi un motivētu tos veltīt pūliņus savai attīstībai. Ceram arī ar katru nākamo sezonu arvien pilnveidot sacensību organizatorisko un sportisko līmeni, kā arī līdzjutēju piesaisti.

Oskars Sijāts, veikala Komanda projektu vadītājs: Paldies LFF par līdzšinējo sadarbību un izrādīto uzticību, to pagarinot. Paldies klubiem un līdzjutējiem, kuri novērtē to, ko mēs kopīgi darām. Klubi kļūst arvien atsaucīgāki jaunām idejām un bieži paši nāk klajā ar piedāvājumiem, kā uzlabot čempionātu. Ir pārliecība, ka šo trīs gadu laikā esam ievērojami auguši. Strādājam pie vairākiem nākamās sezonas jauninājumiem, lai vēl vairāk atbalstītu un motivētu ne tikai komandas, bet arī spēlētājus.

Sadarbības turpināšana pirmoreiz prezentēta piektdien, 1. decembrī, komanda.lv 1. līgas sezonas noslēguma pasākumā, kurā tikās LFF, veikala Komanda un aizvadītās sezonas sacensību dalībnieku pārstāvji, lai pārrunātu 2017. gadā pieredzēto un ieskicētu nākamās sezonas plānus. Tikšanās reizē vairākas čempionāta komandas saņēma atzinību par darbu ar līdzjutējiem, aktivitāti sociālajos tīklos internetā un savu mājas spēļu organizatorisko līmeni - Rēzeknes FA/BJSS, Preiļu BJSS, Valmiera Glass VIA, FK AudaGrobiņas SC un BFC Daugavpils.

 FOTO GALERIJA


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti