31.augusts. 2016. 12:39

No 2. līdz 4. septembrim Ventspilī spēkiem mērosies 12 Latvijas labākās U-12 vecuma grupas jeb 2004. dzimšanas gada futbolistu komandas, kas cīnīsies par Latvijas Futbola federācijas (LFF) kausa trofeju futbolā 8:8.

Visas turnīra spēles uzņems Ventspils Olimpiskā centra rezerves laukums. Piektdien pirmie mači sāksies plkst. 14:00, bet sestdien un svētdien – plkst. 10:00.

Turnīrā 12 komandas vispirms aizvadīs apakšgrupas spēles, kur A grupā vienkopus spēkosies FS METTA, FK Liepāja, Vidzemes FC, Rīgas Futbola skola, FK Tukums-2000/TSS un Rēzeknes FA vienības, bet B grupā tiksies BFC Daugavpils, SK Super Nova, AFA Olaine, FK Ventspils, FS METTA-2004 un FB Gulbene-2005/BJSS futbolisti.

Piektdien un sestdien norisināsies apakšgrupu spēles, bet svētdien komandas atkarībā no grupu cīņās uzrādītajiem rezultātiem aizvadīs izšķirošos mačus par kopvērtējuma vietām.

Spēļu kalendārs, kopvērtējuma tabulas un rezultāti

LFF kausa izcīņa futbolā 8:8 tiek organizēta ar mērķi paaugstināt Latvijas jaunatnes komandu un spēlētāju meistarību, uzlabot spēļu kvalitāti, jaunu komandu izveidošanu un veicināt Latvijas jaunatnes futbola attīstību. Finālsacensībās piedalās Latvijas reģionu labākās komandas, kas noskaidrotas reģionālajās priekšsacīkstēs.

Pirmais LFF kausa izcīņas turnīrs no 19. līdz 21. augustam norisinājās Rēzeknē, kad U-10 vecuma grupā pirmo vietu izcīnīja Vidzeme FC pārstāvji, bet nedēļu vēlāk Valmierā tikās U-11 vecuma grupas komandas, kad pie titula tika FK Tukums-2000/TSS futbolisti.


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti