21.septembris. 2016. 10:44

Pirmais no četriem šīs sezonas Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta finālturnīriem norisināsies no 23. līdz 25. septembrim Valmierā, kad par godalgām cīnīsies regulārā čempionāta labākās U-13 (2003. dzimšanas gada futbolistu) Attīstības vecuma grupas komandas. Spēles uzņems Vidzemes Olimpiskā centra stadions.

Sacensībās piedalīsies un viena apļa turnīru aizvadīs jaunie futbolisti no Madonas BJSS, Rēzeknes NBJSS/FK Malta, FK Ventspils, FK Spartaks/Jūrmala, SK Super Nova un JFC Skonto komandām. Piektdien pirmās spēles sāksies plkst. 13:00, bet sestdien un svētdien – plkst. 10:00.

Spēļu kalendārs un kopvērtējuma tabula

Šajā vecuma grupā regulārais čempionāts no aprīļa līdz septembrim norisinājās trīs apakšgrupās, finālturnīram kvalificējoties katras apakšgrupas divām labākajām komandām.

Latvijas Jaunatnes čempionāta sezonas izskaņā finālturnīri norisinās kopumā četrās vecuma grupās. Nākamie trīs finālturnīri U-14 un U-15 Attīstības grupu komandām, kā arī starp U-18 vecuma grupas futbolistiem notiks oktobrī Staicelē un Ventspilī.

Šosezon Latvijas Jaunatnes čempionātā piecās vecuma grupās startē vairāk nekā 120 komandas, kas pārstāv teju 40 Latvijas futbola klubus un organizācijas. Sacensības norisinās divās grupās – Elites un Attīstības. Latvijas Jaunatnes čempionāts tiek organizēts ar mērķi paaugstināt Latvijas jaunatnes komandu un spēlētāju meistarību, uzlabot spēļu kvalitāti, jaunu komandu izveidošanu un veicināt Latvijas jaunatnes izlašu spēlētāju atlasi.


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti