28.augusts. 2017. 10:47

No 25. līdz 27. augustam Rēzeknes Sporta pārvaldes stadionā pulcējās 12 no Latvijas labākajām U-11 vecuma grupas jeb 2006. dzimšanas gada futbolistu komandām, kuras spēkojās par LFF kausa trofeju futbolā 8:8. Atkārtojot pirms nedēļas Liepājā iespēto U-10 vecuma konkurencē, par turnīra uzvarētājiem kļuva FK Tukums 2000/TSS jaunie futbolisti.

Sacensības ievadīja apakšgrupu cīņas, kur komandas, sadalītas divās grupās, aizvadīja viena apļa spēles. Pēc to rezultātiem katras apakšgrupas divas labākās komandas kvalificējās cīņai par 1.-4. vietu, grupu nākamās divas spēcīgākās vienības turnīra izskaņā sadalīja 5.-8. pozīciju, savukārt apakšgrupu pēdējo divu vietu ieguvēji spēkojās par 9.-12. pozīciju kopvērtējumā.

 TURNĪRA FOTO GALERIJA

A apakšgrupā bez zaudējumiem iztika vienīgi FA Ventspils komanda, kas izcīnīja četras uzvaras pār Vidzemes FC, Madonas BJSS, JFA Jelgava un Rēzeknes FA vienībām, kā arī cīnījās neizšķirti 1:1 ar FS Metta futbolistiem. Pateicoties trim uzvarām un vienam neizšķirtam, otro vietu grupā izcīnīja jelgavnieki, bet par diviem punktiem atpalika FS Metta un Vidzemes FC komandas.

Savukārt B apakšgrupā cīņa izvērtās vēl sīvāka, jo tajā katra no komandām piedzīvoja vismaz pa vienam zaudējumam. Pirmo vietu ieguva FK Tukums 2000/TSS, kas pārspēja BFC Daugavpils, SC Mārupe un Ikšķiles BSSC vienaudžus, nospēlēja 1:1 ar Academ FC un ar 1:2 atzina FK Liepāja pārākumu. Atpaliekot par vienu punktu, otrajā vietā ierindojās daugavpilieši, bet ar tādu pašu punktu skaitu trešie bija FK Liepāja futbolisti, kuru savstarpējā mačā ar 3:1 pārāka bija BFC Daugavpils komanda.

Cīņā par pirmajām četrām vietām tukumnieki iekrāja vēl divas uzvaras, kad ar 2:1 pārspēja gan FA Ventspils, gan JFA Jelgava komandas. Pa četriem punktiem izcīnīja BFC Daugavpils un ventspilnieki, bet labākas gūto un zaudēto vārtu attiecības dēļ augstāk ierindojās Daugavpils pārstāvji. Noslēdzošajās spēlēs pie punktiem tā arī netiekot, ceturtajā pozīcijā ierindojās jelgavnieki.

TURNĪRA REZULTĀTI

Par labākajiem spēlētājiem FK Tukums 2000/TSS rindās turnīrā tika nosaukti Ralfs Lorencs un Ričards Baumanis, FA Ventspils rindās šādu godu izpelnījās Edgars Eršteins, BFC Daugavpils sastāvā tika izcelts Otto Olivers Kokins, bet JFA Jelgava rindās – Kristers Zuševics.

Šajā vecuma grupā pirms diviem gadiem LFF kausu ieguva liepājnieki, bet arī pērn labākie bija Tukuma futbola pārstāvji.

FK Tukums 2000/TSS komandas sastāvs (treneris – Sergejs Kovaļovs)

  1. Kristofers Jurevics, Vlads Orlovs, Lauris Paņkovs, Ralfs Lorencs, Mariss Kurins, Verners Černovs, Emīls Miķelsons, Jānis Ričards Vītiņš, Ralfs Kristians Stivrinieks, Ričards Baumanis, Artjoms Orlovs, Mārcis Upītis, Helvijs Joksts, Roberts Kukulis, Rems Gastons Dzeguze, Nedas Garbaliauskas

BFC Daugavpils komandas sastāvs (treneri – Jevgeņijs Maksimčuks un Dmitrijs Bogdanovs)

  1. Ņikita Barkovskis, Deniss Avdejevs, Romualds Ločs, Artjoms Sokolovs, Ņikita Jemaļjanovs, Vjačeslavs Miklaševskis, Vitālijs Voitkevičs, Artjoms Vinokurovs, Lukass Žuravļovs, Vadims Sotņikovs, Otto Olivers Kokins, Kirils Bujanovs, Ēriks Bogdans, Genrihs Truskovskis, Dēvids Kļimko, Aleksandrs Molotkovs

FA Ventspils komandas sastāvs (treneris – Aleksandrs Žižmanovs)

  1. Edgars Eršteins, Rems Rags, Matīss Cīrulis, Ričards Vaisjuns, Artēmijs Lučins, Aleksandrs Terentjevs, Rainers Pētersons, Fricis Cielavs, Markuss Feldmanis, Daņila Avdejevs, Artjoms Sopovs, Alekss Petrovs, Rauls Kapura, Valters Liepājnieks, Rainers Veidemanis

LFF kausa izcīņa futbolā 8:8 tiek organizēta ar mērķi paaugstināt Latvijas jaunatnes komandu un spēlētāju meistarību, uzlabot spēļu kvalitāti, jaunu komandu izveidošanu un veicināt Latvijas jaunatnes futbola attīstību. Finālsacensībās piedalās Latvijas reģionu labākās komandas, kas noskaidrotas reģionālajās priekšsacīkstēs.

LFF kausa izcīņas turnīrus futbolā 8:8 šomēnes ievadīja sacensības U-10 vecuma grupā Liepājā, kur panākumu izcīnīja FK Tukums 2000/TSS, bet turpinājumā U-12 grupas komandas pulcēsies Ventspilī no 8. līdz 10. septembrim.


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti