24.oktobris. 2016. 09:53

Ceturtais un reizē noslēdzošais šīs sezonas Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta finālturnīrs norisināsies 25. un 26. oktobrī Ventspilī, kad par godalgām cīnīsies regulārā čempionāta četras labākās U-18 Elites vecuma grupas komandas. Spēles uzņems Olimpiskā centra "Ventspils" centrālais laukums, bet medaļu spēles 26. oktobrī tiešraidē būs iespējams vērot portālā "Sportacentrs.com".

Vispirms otrdien plkst. 13:00 un 15:30 norisināsies pusfināla spēles, kurās tiksies FK Liepāja un JFC Skonto, kā arī Vidzemes FC un JFA Jelgava komandas. Dienu vēlāk plkst. 11:00 un 13:30 sekos spēle par 3./4. vietu un fināls, bet apbalvošana trešdien paredzēta plkst. 15:00.

SPĒĻU KALENDĀRS UN REZULTĀTI

Šajā vecuma grupā regulārais čempionāts no aprīļa līdz oktobrim norisinājās divās apakšgrupās, spēlēm par medaļām kvalificējoties katras apakšgrupas divām labākajām komandām. B grupā pirmo vietu ieņēma FK Liepāja komanda, kas 12 spēlēs piedzīvoja tikai vienu zaudējumu, ar 1:2 piekāpjoties otrās vietas ieguvējiem no JFA Jelgava. Savukārt A apakšgrupā labākās trīs komandas šķīra tikai viens punkts, tūdaļ aiz Vidzemes FC un JFC Skonto futbolistiem paliekot BFC Daugavpils puišiem.

Šajā vecuma grupā komandu sastāvos spēlē 1998. un 1999. gadā dzimušie spēlētāji, bet spēles protokolā var tikt ierakstīti arī ne vairāk kā pieci 1997. dzimšanas gada futbolisti.

Latvijas Jaunatnes čempionāta sezonas izskaņā finālturnīri norisinās kopumā četrās vecuma grupās. Kā pirmie medaļas sadalīja U-13 Attīstības grupas futbolisti, kad finālturnīrā Valmierā triumfēja Madonas BJSS komanda, bet pēc tam Staicelē U-14 Attīstības grupas finālā uzvarēja FS METTA jaunie futbolisti. Vēlāk Staicelē norisinājās fināla spēles arī U-15 Attīstības grupas komandām, kurās labākie bija FK Liepāja pārstāvji.

Šosezon Latvijas Jaunatnes čempionātā piecās vecuma grupās startē vairāk nekā 120 komandas, kas pārstāv teju 40 Latvijas futbola klubus un organizācijas. Sacensības norisinās divās grupās – Elites un Attīstības. Latvijas Jaunatnes čempionāts tiek organizēts ar mērķi paaugstināt Latvijas jaunatnes komandu un spēlētāju meistarību, uzlabot spēļu kvalitāti, jaunu komandu izveidošanu un veicināt Latvijas jaunatnes izlašu spēlētāju atlasi.


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti