27.septembris. 2015. 14:45

Aizvadītajā nedēļas nogalē - no 25. līdz 27. septembrim divos stadionos Ventspilī - O/C "Ventspils" rezerves stadionā un Lemberga Hūtes futbola laukumā risinājās Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta 2015. gada sezonas U-13 vecuma grupas finālsacensības, kurās piedalījās sezonas vadošās klubu attiecīgā vecuma komandas. Pēc spēļu beigām notika arī svinīgā apbalvošanas ceremonija, kur pirmās līdz trešās vietas ieguvēju komandas katrā vecuma grupā tika apbalvotas ar kausiem, bet komandu spēlētāji un treneri - ar attiecīgā kaluma medaļām.

Par Latvijas čempioniem šajā vecuma grupā kļuva BFC "Daugavpils" jaunie futbolisti, kas finālā ar rezultātu 2:0 pārspēja Šitika Futbola skolas komandu. Tikmēr bronzas medaļas no Ventspils aizveda JFA "Jelgava" komanda, kas spēlē par 3. vietu pēcspēles 11 metru soda sitienu sērijā pārspēja FS "METTA" - 1 futbolistus.

 LJFČ U-13 finālturnīrs Ventspilī (25. - 27.09.2015.)

 Latvijas jaunatnes futbola čempionāta U13 finālturnīrs Ventspilī

Čempionāta laureāti dažādās nominācijās

Par turnīra labāko vārtsargu tika atzīts Sergejs Vilkovs (Šitika Futbola skola), labākā aizsarga balvu saņēma Dmitrijs Rakuls (BFC Daugavpils), par labāko pussargu tika nosaukts Jēkabs Lagūns (FS METTA), bet labākā uzbrucēja godā Eduards Daškevičs (BFC Daugavpils). Tikmēr Jurijs Ksenzovs (JFA Jelgava) atzīts par šīs vecuma grupas finālturnīra labāko treneri, bet Kristers Ābele - labāko tiesnesi.

LJFČ, U-13 finālsacensību kalendārs un rezultāti

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts tiek organizēts ar mērķi paaugstināt Latvijas jaunatnes komandu un spēlētāju meistarību, uzlabot spēļu kvalitāti, jaunu komandu izveidošanu un veicināt Latvijas jaunatnes izlašu spēlētāju atlasi. Sacensības organizē Latvijas Futbola federācija saskaņā ar LFF Reglamentu ”Par spēlētāju statusu un pārejām”, Disciplināro Reglamentu, Drošības Reglamentu, LFF nolikumu par futbolistu starptautiskajām pārejām (transfēriem), spēles noteikumiem (Laws of the Game) un Latvijas Jaunatnes 2015. gada futbola čempionāta reglamentu.


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti