13.septembris. 2017. 17:47

Ceturtdien, 7. septembrī, Ulbrokas vidusskolā pulcējās 35 sporta skolotāji no dažādām Pierīgas izglītības iestādēm, kur kopīgā seminārā piedalījās teorētiski-praktiskā lekcijā, pilnveidojot savas zināšanas un prasmes futbola apmācībai skolu sporta stundās. Savā pieredzē ar pedagogiem dalījās Latvijas Futbola federācijas (LFF) Izglītības nodaļas metodiķis un treneru instruktors Kirils Buravcevs.

Nodarbības mērķis bija iepazīt, apzināt, pilnveidot un analizēt savu darbību, pieredzi un attieksmi, kas saistīta ar saskarsmi un daudzveidības pieņemšanu, pārraugot futbola nodarbības skolu sporta stundās.

LFF izsaka pateicību Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvaldes galvenajai speciālistei sporta jautājumos Ilzei Cunskai par semināra organizēšanu.

Tāpat tikšanās reizē, atceroties aizvadīto mācību gadu, tika suminātas skolas, kas 2016./2017. mācību gada laikā guva labākos panākumus Pierīgas novadu skolēnu sporta spēlēs. Semināra noslēgumā skolotāji apsprieda Pierīgas novadu 2017./2018. mācību gada sporta spēļu kalendāru un sacensību nolikumus.


Latvijas Futbola federācija
Foto – Ulbrokas vidusskola

Saistītie raksti