22.septembris. 2017. 09:39

Jau šo sestdien no plkst. 10:30 līdz 13:30 Elektrum Olimpiskajā centrā, Grostonas ielā 6b, uz mākslīgā seguma laukuma risināsies Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētie un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītie bezmaksas Rīgas futbola svētki bērniem, kas vienkopus pulcēs 24 komandas ar 2009.-2010. gadā dzimušajiem spēles entuziastiem pieaugušo – vecāku, treneru vai sporta skolotāju – pavadībā. Pēc tam ar 24 amatieru kolektīvu līdzdalību notiks Beerhouse No1 Futbola festivāls amatieru komandām, kurā bez maksas varēs piedalīties jebkurš futbola entuziastu kolektīvs 4-5 cilvēku sastāvā deviņās dažādās disciplīnās.

Svētku laikā bērniem viens no centrālajiem pasākumiem būs futbola turnīrs formātā 4 pret 4 (pieļaujams 1 rezervists), kas ar 24 dalībniecēm notiks uzreiz sešos laukumos vienlaikus. Tāpat paralēli šim turnīram komandām būs pieejama īpaša izklaides zona, kur bērni varēs atpūsties un arī sacensties vēl astoņās disciplīnās: stafetēs, žonglēšanā, sitienos uz precizitāti, jautrajā futbolā 4 pret 4, tematisko uzdevumu risināšanā un citās aktivitātēs.

Topošie futbola meistari varēs pavadīt dienu jautrā, enerģiskā un aktīvā atpūtā, vienlaikus piedaloties dažādos konkursos un atrakcijās, saņemot patīkamus pārsteigumus un vērtīgas balvas no organizatoriem un vairākiem pasākuma partneriem kā sporta veikals Komanda, vadošais zīmols Adidas, RFS Virslīgas klubs, fotoskola Portret.lv, Fantasy Park, LGK atrakcijas, Perwoll, Splat, Dr.Klauns u.c.

Svētku garumā jaunajiem futbolistiem būs arī teicama iespēja saņemt autogrāfus un iemūžināt sevi kopbildē ar Latvijas nacionālās izlases futbolistiem.

Tradicionālie Rīgas futbola svētki risināsies Futbola dienas un Eiropas Sporta nedēļas ietvaros, un to mērķis ir iepazīstināt bērnus ar futbola daudzpusību un piesaistīt viņus vēl vairāk šim sporta veidam. Kā minēts, pasākums ir bezmaksas.

Tikmēr pasākuma Beerhouse No1 Futbola festivāls laikā pieaugušo komandām viens no centrālajiem pasākumiem būs Komanda.lv futbola turnīrs formātā 4 pret 4, kas notiks uzreiz sešos laukumos (sacensību reglaments: 3 spēlētāji, vārtsargs un maksimums 1 rezervists; piektā izmēra futbola bumba; telpu futbola vārti; laukuma izmērs 15x25 metri; 9 spēles katrai komandai; 4 minūtes uz spēli).

Sākotnēji visas komandas ar izlozes palīdzību tiks sadalītas četrās apakšgrupās pa sešām katrām, bet pēcāk dalībnieces atkarībā no ieņemtās vietas turpinās tālāku spēkošanos turnīrā vēl divās kārtās. Pirmos mačus paredzēts sākt plkst. 18:45, bet turnīrs noslēgsies īsi pirms plkst. 21:00.

Paralēli futbola turnīram amatieru kolektīvi varēs atpūsties un arī sacensties vēl astoņās disciplīnās: bumbas žonglēšanā, sitienos uz precizitāti, jautrajā futbolā 4 pret 4 un citās aktivitātēs. Tāpat festivāla norises gaitā dalībnieki varēs izmantot iespēju saņemt noderīgus fizioterapeita padomus un rehabilitācijas konsultācijas no ārstniecības iestādes Arho Medicīnas Serviss profesionāļiem.

Beerhouse No1 Futbola festivāls tādejādi ir vienreizēja iespēja pavadīt sestdienas pievakari enerģiskā un aktīvā atpūtā, vienlaikus piedaloties dažādos konkursos un atrakcijās, saņemot patīkamus pārsteigumus un vērtīgas balvas no organizatoriem un vairākiem pasākuma partneriem.

Arī šis unikālais amatieru futbolistiem paredzētais pasākums risināsies Futbola dienas un Eiropas Sporta nedēļas ietvaros, un tā mērķis ir popularizēt futbola daudzveidību un piesaistīt tam vēl vairāk amatieru sporta entuziastu. Kā minēts, pasākums ir bezmaksas, un tā dalībniekiem jābūt vismaz 18 gadus veciem.


Informāciju sagatavoja:
Rīgas Futbola federācija

Saistītie raksti