12.septembris. 2016. 11:50

Ar pirmajiem pasākumiem 10. septembrī sākusies ikgadējās Futbola dienas atzīmēšana, kas aptver virkni futbola entuziastu organizētus futbola pasākumus un notikumus visos Latvijas nostūros. Jebkurš futbola draugs joprojām var pieteikt savu Futbola dienas pasākumu mājaslapā www.futboladiena.lv un tādējādi piedalīties cīņā par vērtīgām balvām.

Futbola diena visā Latvijā starptautiskās UEFA Futbola nedēļas ietvaros norisinās no 10. līdz 17. septembrim, bet turpinājumā no 17. līdz 23. septembrim futbola entuziasti savus pasākumus var organizēt arī Eiropas Sporta nedēļas ietvaros.

Pašlaik Futbola dienas pasākumu programmu veido vairāk nekā 80 pasākumi, kas aptver dažādus futbola turnīrus, ballītes ar futbola tematiku, īpašus futbola svētkus un citus izdomas bagātus futbola notikumus. Latvijas Futbola federācija (LFF) ir īpaši gandarīta, ka vairums pasākumu organizatoru ir ikdienā ar futbolu nesaistīti cilvēki, kuri ir pievienojušies Futbola dienas aicinājumam nodemonstrēt šī sporta veida pieejamību un atvērtību ikvienam. Tas pierāda, ka Latvijas cilvēki mīl futbolu un ir gatavi tam izrādīt uzmanību dažādos izdomas bagātos veidos.

Futbola dienas pasākumu programmā pašlaik ietilpst virkne notikumu tādās Latvijas vietās kā Ventspilī, Rojā, Mērsragā, Liepājā, Priekulē, Saldū, Gaiķu novadā, Tukumā, Jaunpilī, Dobelē, Vecaucē, Tērvetē, Jelgavā, Iecavā, Ķekavā, Rīgā, Salaspilī, Ogrē, Lielvārdē, Jumpravā, Liepupē, Mazsalacā, Valmierā, Strenčos, Valkā, Alūksnē, Balvos, Kubuļos, Cesvainē, Madonā, Aiviekstē, Jēkabpilī, Kārsnavā, Mežvidos, Kaunatas novadā, Krāslavā un Daugavpilī.

FUTBOLA DIENA UN BALVAS

Futbola dienas misija ir nodemonstrēt sabiedrībai, ka futbols ir ikvienam piemērota un brīvi pieejama spēle, kuru katrs var mīlēt pa savam – spēlējot to savā pagalmā, uz ielas, tuvākajā sporta laukumā, pļavā, sporta zālē vai jebkur citur. Futbola diena piedāvā šī sporta veida draugiem piedalīties futbola svētku svinēšanā, organizējot savus pasākumus un kļūstot par futbola vēstnešiem uz savas ielas, savā pilsētā, rajonā, skolā vai darba vietā. Pasākumiem, kurus jebkurš interesents var organizēt Futbola dienas ietvaros, nav ierobežojumu. Tie var būt futbola turnīri, spēles, ballītes ar futbola tematiku, īpašas futbolam veltītas sporta stundas skolās vai jebkāds cits izdomas pilns pasākums, kas iederas futbola plašajā dažādībā.

Lai pasākums būtu redzams visiem un lai par to uzzinātu arī citi futbola draugi, aicinām pastāstīt par to sociālajos tīklos, lietojot #EsmuFutbolists un #BeActive.

Noslēdzoties Futbola dienas pasākumiem, LFF izvēlēsies labākos un izdomas bagātākos futbola notikumu organizatorus, kuri piedalīsies kopīgā izlozē un tiks pie kādas no balvām:

  • Lidojums piecām personām uz 2018. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas spēli, kurā Latvijas nacionālā futbola izlase 13. novembrī izbraukumā tiksies ar pašreizējiem Eiropas čempioniem Portugāli
  • Personīgā "Skonto" stadiona VIP loža 20 cilvēkiem, lai draugu pulkā apmeklētu Latvijas nacionālās futbola izlases pirmo 2018. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra mājas spēli 7. oktobrī pret Fēru salām
  • "DJI" bezpilota lidaparāts jeb drons savas futbola mīlestības iemūžināšanai no putna lidojuma un divas "GoPro" sporta kameras aktīvo ikdienas brīžu filmēšanai
  • 100 EUR dāvanu karte pirkumiem sporta preču veikalā "Komanda"
  • 500 EUR dāvanu karte restorānu tīklā "Subway"

Futbola dienas pasākumi Latvijā norisināsies septīto gadu pēc kārtas.

FUTBOLA DIENA UN EIROPAS SPORTA NEDĒĻA

Futbola dienas pasākumi šogad ievada gatavošanos Eiropas Sporta nedēļai, kas ar Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) gādību šogad norisināsies uzreiz pēc tās – no 17. līdz 23. septembrim. Ar mērķi aicināt Latvijas iedzīvotājus būt fiziski aktīvākiem un veselākiem, Futbola diena pievienojas sauklim "Esi kustīgs. Esi vesels." un aicina ikvienu iekļauties Eiropas Sporta nedēļas norisē. Tās ietvaros nedēļas garumā sadarbībā ar sporta federācijām tiks organizēti vairāki vērienīgi sporta pasākumi, noslēdzot nedēļu ar Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizēto Olimpisko dienu 2016. Vienlaikus ikvienai organizācijai, tajā skaitā sporta federācijai, pašvaldības iestādei, skolai, sporta centram vai klubam ir iespēja pievienot savu Eiropas Sporta nedēļas pasākumu mājaslapā www.beactivelatvia.lv un aicināt tam pievienoties citus.


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti