Šajā sadaļā atrodama informācija par Latvijas kausa izcīņas 2016./2017. gada sezonas pirmo posmu spēlēm.

otrā posma otrā kārta

informācija par izlozi

FK Jēkabpils/JSC - AFA Olaine/SK Super Nova
Norises laiks un vieta: 9.jūlijs plkst. 16:00, Jēkabpils sporta centra stadions
Tiesneši: Galvenais tiesnesis - Vitālijs Spasjoņņikovs; asistenti - Sergejs Lupanovs, Niklāvs Lācis; inspektors - Pjotrs Babickis
Rezultāts: 1:1 (8:7 pēcspēles s.s.)
Vārtu guvēji: FK Jēkabpils/JSC - Maksims Potlovs 46' ; AFA Olaine - Vugar Askerov 36' 38'(nerealizēts 11.m.s.s.)
Brīdinājumi: AFA Olaine - Dmitrijs Telešs 45', Voldemārs Baroniņš, Sandis Arājs 101', Sandis Arājs 102' FK Jēkabpils - Kaspars Nerets - 53', Oskars Zeps - 76', Oļegs Peņkovskis 77', Andrejs Ostvalds 91', Aleksandr Gospodarjovs 100' 
Noraidījumi: Sandis Arājs 102'
Skatītāji: 63

FK Ogre - SK Cēsis
Norises laiks un vieta: 9.jūlijs, plkst. 16:00, Ogres stadions
Tiesneši: Galvenais tiesnesis - Mareks Ķere; asistenti - Rihards Saulenbergs, Eduards Borisevičs; inspektors - Boriss Adjutovs
Rezultāts: 4:0
Vārtu guvēji: Emīls Muižnieks 41', Andrejs Kondratjevs 31', Patriks Malvess 5', lauris Rozītis 90'+2'
Brīdinājumi: FK Ogre - Soichiro Tanaka 30', Lauris Rudzītis 71' SK Cēsis - Emīls Raznieks 47', Edgars Priede 83'
Noraidījumi: -
Skatītāji: 100

FK Staiceles Bebri - FK Lielupe
Norises laiks un vieta: 10.jūlijs, plkst. 16:30, Staicele
Tiesneši: Galvenais tiesnesis - Mārtiņš Veģeris; asistenti - Gints Grīslis, Ervīns Veļķers; inspektors - Anatolijs Piskunovs
Rezultāts: 8:1
Vārtu guvēji: Jānis Mariss Taulavičus 71', Klāvs Grosbergs 76', Kristaps Taulavičus 4', 12', 24', 25', Ronalds Līsmanis 45', 52' ; Eugen Amoani Ansah 88' 
Brīdinājumi: FK Lielupe - Aleksejs Fjodorovs 67' FK Staiceles Bebri - Mārtiņš Strokšs 74'
Noraidījumi: -
Skatītāji: 60

FK Mērsrags - Caramba Rīga
Norises laiks un vieta: 9.jūlijs, plkst. 19:00, Mērsraga vidusskolas stadions, Skolas iela 8
Tiesneši: Galvenais tiesnesis - Artis Ķēniņš; asistenti - Andis Vītolnieks, Andrejs Kolosovs; inspektors - Ginta Pēce
Rezultāts: 0:8
Vārtu guvēji: Aleksandrs Usovs 85', Pāvels Skalenko 37', Oļegs Semjonovs 35', Igors Avanesovs 87', Georgijs Diakvnišvilli 31', 43' Verners lapinskis 39'; Normunds Baņģis 75' (savos vārtos)
Brīdinājumi: FK Mērsrags - Krišjānis Reinfelds 30', Ralfs Klibovs 53', Caramba Rīga 58'
Noraidījumi: -
Skatītāji: 40

Skonto FC - FK Krāslava
Norises laiks un vieta: 9.jūlijs, plkst. 18:00, Skonto stadions.
Tiesneši: Galvenais tiesnesis - Artūrs Vītoliņš; asistenti - Ruslans Botošs, Ņikita Ivļevs; inspektors - Kiazo Leladze
Rezultāts: 5:0
Vārtu guvēji: Jegors Morozs 29' un 36' (PEN), 42', 62' Vits Rimkus 76'
Brīdinājumi: FK Krāslava - Aigars Solims 28', Mihails Ziziļevs 60', Žanis Zubovs 57'
Noraidījumi: -
Skatītāji: 80


FK Tukums 2000/TSS - FK Auda
Norises laiks un vieta: 9.jūlijs, plkst. 14:00, Tukums, Sporta skolas stadions, Kuldīgas iela 74
Tiesneši: Galvenais tiesnesis - Andris Utināns; asistenti - Deniss Ševčenko, Vasilijs Botošs; inspektors - Pēteris Mileika
Rezultāts: 4:2
Vārtu guvēji: Jevgenijs Kosmačovs 71', Dmitrijs Novgorodskis 4', Dzmitri Kuzmin 85', Einārs Blumers 89'; Roberts Siksalietis 45' (nerealizēts 11. s.s.) Takeshi Okamoto 48' (nerealizēts 11. s.s.) 63', Artūrs Bankavs 50'
Brīdinājumi: FK Tukums 2000/TSS - Kristaps Vilmanis 6', Adrians Misa 44', Kristaps Vilmanis 48', Dmitrijs Novgorodskis 66' FK Auda - Edgars Fjodorovs 85'
Noraidījumi: Kristaps Vilmanis 48'
Skatītāji: 45


Talsu NSS/FK Laidze - SK Babīte
Norises laiks un vieta: 9.jūlijs, plkst. 16:00, Laidzes stadions
Tiesneši: Galvenais tiesnesis - Gunārs Roga; asistenti - Haralds Freimanis, Agnis Kurpnieks
Rezultāts: 0:3
Vārtu guvēji: Maksims Vasiļjevs 26', Edgars Kārkliņš 38'(PEN); Mārcis Rezgals 82' (savos vārtos)
Brīdinājumi: Talsu NSS - Mārcis Rezgals 38' 
Noraidījumi: -
Skatītāji: 35

Rēzeknes FA/BJSS - FC Nikers/Kuldīga
Norises laiks un vieta: 10.jūlijs, plkst. 13:00, RPD Sporta pārvaldes stadions, Rēzekne
Tiesneši: Galvenais tiesnesis - Andris Bačuks; asistenti - Jurijs Kolosovs, Edgars Seņkāns; inspektors - Anatolijs Jermolajevs
Rezultāts: 16:1
Vārtu guvēji: Vitālijs Aguls 84', Sandis Bogta 21', 58', 75', Andrejs Rogozins 13' (PEN), Dmitrijs Borisovs 3', 32', 45', Guntars Silagailis 50', 69', 78', 83', 86', 90'+1', Pēteris Ivenkovs 80', 90'+1' ; Ričards Vēvers 35'
Brīdinājumi: FC Nikers - Sendijs Sakalovskis 17', Aleksis Bosjankovs 63', Rēzeknes FA - Dmitrijs Borisovs 17', Vitālijs Aguls 62', Edgars Ježkovs 71'
Noraidījumi: FC Nikers - Guntars Rumbenieks 12'
Skatītāji: 150

Otrā posma pirmā kārta

informācija par izlozi

FK Dinamo Rīga - FK Jēkabpils/JSC
Norises laiks un vieta: 2.jūlijs, plkst. 18:00, stadions Jūrnieks
Tiesneši: Galvenais tiesnesis - Jānis Ikaunieks; asistenti - Dmitrijs Hmurovičs, Ēriks Nazarovs; inspektors - Ginta Pēce
Rezultāts: 0:2
Vārtu guvēji: Andrejs Šustrovs 105', Vladimirs Telens 110'
Brīdinājumi: FK Dinamo Rīga - Pāvels Hohlovs 36', Pāvels Sorokins 39', Andrejs Siņicins 63', Vadims Gospodars 77', Dzintars Zirnis 90'+1' FK Jēkabpils JSC - Ingus Markovskis 39', Igors Lapkovskis 49', Oļegs Peņkovskis 63', maksims Pentlovs 95', Andrejs Ļeščovs 103', Andrejs Šustrovs 105'
Noraidījumi: Inguss Markovskis 67'
Skatītāji: 100

 

AFA Olaine/SK Super Nova - JDFS Alberts
Norises laiks un vieta: 2.jūlijs, plkst. 18:00, Olaines stadions
Tiesneši: Galvenais tiesnesis - Mārtiņš Veģeris; asistenti - Raimonds Tatriks, Jevgēņijs Morozovs; inspektors - Vladimirs Direktorenko
Rezultāts: 3:0
Vārtu guvēji: Jurijs Dementjevs 3',  Vugar Askerov 31',  Maksims Neverovskis 48' 
Brīdinājumi: -
Noraidījumi: -
Skatītāji: 47

SK Cēsis - FK Aliance
Norises laiks un vieta: 26.jūnijs, plkst. 16:30, Priekuļu tehnikuma stadions
Tiesneši: Galvenais tiesnesis - Jānis Veide; asistenti - Aigars Apsītis, Roberts Jānis Veide
Rezultāts: 2:1
Vārtu guvēji: Leonīds Koroļovs 85', Ingvars Sondors 3', Emīls Rijnieks 16' (S.V.)
Brīdinājumi: SK Cēsis - Edgars Ikstens 10', Madars Tukris 75', Raivis Žvagiņš FK Aliance - Māris Roze 12', Mārtiņš Sīpols 13', Ringolds Prāvasts 67'
Noraidījumi: -
Skatītāji: 40

Preiļu BJSS - FK Ogre
Norises laiks un vieta: 3.jūlijs, 16:00, Preiļu novada BJSS stadions
Tiesneši: Galvenais tiesnesis - Dmitrijs Naļivaiko; asistenti - Viktors Bondars, Andrejs Kolosovs; inspektors - Pēteris Mileika
Rezultāts: 0:1
Vārtu guvēji: Emīls Latkovskis 65'
Brīdinājumi: Rolands Putāns 87'
Noraidījumi: -
Skatītāji: 120

FC Nikers/Kuldīga - Saldus SS/Brocēnu BJSS
Norises laiks un vieta: 2.jūlijs, plkst. 17:00, A.Grundmaņa Kuldīgas stadions
Tiesneši: Galvenais tiesnesis - Mārtiņš Gross; asistenti - Igors Tagijevs, Artūrs Reineks
Rezultāts: 6:0
Vārtu guvēji: Kristers Ābele 82', Gatis Rožkalns 5', Guntars Rumbenieks 14', 85', Māris Tilgalis 59', Juris Gerasimuks 73'
Brīdinājumi: Saldus SS - Reinis Veinbergs 44'
Noraidījumi: -
Skatītāji: 35

FK Smiltene/BJSS - Rēzeknes FA/BJSS
Norises laiks un vieta: 7.jūlijs, plkst. 20:00, Smiltene, Tepera stadions
Tiesneši: Galvenais tiesnesis - Andris Treimanis; asistenti - Aleksejs Spasjoņņikovs, Haralds Gudermanis; inspektors - Jurijs Popovičenko
Rezultāts: 1:2
Vārtu guvēji: Dmitrijs Borisovs 52', 72', Guntars Silagailis 27' (nerealizēts 11.m.s.s.); Edgars Jansons 73'
Brīdinājumi: FK Smiltene - Mārtiņš Rakštelis 42', Dāvis Gaigals 52', Edgars Jansons 72', Rēzeknes FA/BJSS - Andrejs Rogozins 84'
Noraidījumi: -
Skatītāji: 145

FK Igate/Tami-Tami - FK Tukums-2000/TSS
Norises laiks un vieta: 4.jūlijs, plkst. 19:00, Ozolnieku pilsētas stadions
Tiesneši: Galvenais tiesnesis - Raitis Zamurs; asistenti - Niklāvs Lācis, Valdis Koritko; inspektors - Pjotrs Babickis
Rezultāts: 0:6
Vārtu guvēji: Edgars Mūrnieks 56', Atis Kovaļovs 46' 87', Dmitrijs Novgorodskis 60', Jevgenijs Kosmačovs 25' 59'; Jurijs Ivanovs 11' (nerealizēts 11.m.s.s.)
Brīdinājumi: FK Tukums 2000/TSS - Adrians Misa 10' Jevgenijs Kosmačovs 71', FK Igate - Jurijs Ivanovs 40'
Noraidījumi: -
Skatītāji: 99

FK Nīca - FK Auda
Norises laiks un vieta: 3.jūlijs, plkst. 16:00, Rudes stadions
Tiesneši: Galvenais tiesnesis - Igors Tagijevs; asistenti - Armands Bucis, Deniss Grābējs; inspektors - Vladimirs Osipovs
Rezultāts: 1:3
Vārtu guvēji: Kristaps Zaļais 73', Takesai Okamoto 33', Keisuke Hosino 52'; Mārcis Neimanis 80'
Brīdinājumi: -
Noraidījumi: -
Skatītāji: 41

FK 1948 Dobeles Daugava - FK Staiceles Bebri
Norises laiks un vieta: 2.jūlijs, plkst. 16:00, Ozolnieku stadions
Tiesneši: Galvenais tiesnesis - Artūrs Vītoliņš; asistenti - Vasilijs Botošs, Ruslans Botošs
Rezultāts: 2:6
Vārtu guvēji: Artūrs Mhitarjans 87', Elvijs Stanevičs 88'; Mārcis Savinovs 54', 78', Mārtiņš Kīns 42', Arturs Petrivs 15', Alvis Jaunzems 20', Jurijs Višņakovs 75' (PEN)
Brīdinājumi: FK 1948 Dobeles Daugava - Alberts Ozoliņš 74' 
Noraidījumi: -
Skatītāji: 40

OPTIBET Traktors - FK Mērsrags
Norises laiks un vieta: 2.jūlijs, plkst. 18:00, Rīgas 49.vidusskolas laukums
Tiesneši: Galvenais tiesnesis - Edgars Martinsons; asistenti - Kristians Romanovskis, Juris Stramkals
Rezultāts: 2:2 (3:4 pēcspēles s.s.)
Vārtu guvēji: FK Mērsrags - Ralfs Hlibovs 1', Raimonds Ciems 108' Optibet Traktors - Dainis Kovals 45'+1', Harijs Toms 114'
Brīdinājumi: Optibet Traktors - Ģirts Smilškalns 37', Egīls Lūsis 45', Harijs Toms 59', Olafs Kramiņš 111', FK Mērsrags - Krišjānis Reinfelds 101' 
Noraidījumi: - 
Skatītāji: 15

FK Alberts - Caramba Rīga
Norises laiks un vieta: 3.jūlijs, plkst. 17:30, Salaspils stadions
Tiesneši: Galvenais tiesnesis - Andris Utināns; asistenti - Arnis Lemkins, Mārtiņš Svipsts
Rezultāts: 0:6
Vārtu guvēji: Aleksandrs Usovs 71', Marsels Vapne 84', Igors Avanesovs 86', Griogrii Diakvinisvilli 4', Romans Šimanovskis 3' 36' (nerealizēts 11 m.s.s.), Maksims Krivuņecs 89'
Brīdinājumi: -
Noraidījumi: -
Skatītāji: 35

Talsu NSS/FK Laidze - JFK Saldus
Norises laiks un vieta: Spēle nenotiks sakarā ar š.g. 1. jūlija JFK Saldus atteikumu no dalības. Talsu NSS/FK Laidze kvalificējas nākamajai posma spēlei.

SK Babīte - Valmiera Glass FK/BSS
Norises laiks un vieta: 6.jūlijs, plkst. 18:00, Piņķu stadions
Tiesneši: Galvenais tiesnesis: Jevgēnijs Vasjukovs; asistenti: Eduards Borisēvičs, Vasīlijs Botošs; inspektors: Ādolfs Supe
Rezultāts: 6:0
Vārtu guvēji: Maksims Vasiļjevs 40', Viktors Kurma 72', Edgars Kārkliņš 48', Niks Savaļnieks 16', 39', 80
Brīdinājumi: SK Babīte - Maksims Vasiļjevs 45'+1', Aleksejs Rosoha 57' Valmiera Glass FK - Arturs Pallo 45' + 1'
Noraidījumi: -
Skatītāji: 80

JFC Dobele - Skonto FC
Norises laiks un vieta: 3.jūlijs, plkst. 18:00, Dobeles stadions
Tiesneši: Galvenais tiesnesis - Ruslans Botošs; asistenti - Andrejs Zaharčukovs, Mārīte Vītola
Rezultāts: 0:17
Vārtu guvēji: Daniels Balodis 61', Maksims Petuhovs 28', Jānis Grīnbergs 49', 76', Vits Rimkus 19', 23', 41', 47', 65', Jegors Morozs 7', 13', 37', 40', 45', 80', 82', 85'
Brīdinājumi: -
Noraidījumi: -
Skatītāji: 115

FK Krāslava - FK Fortūna/Ogre
Norises laiks un vieta: 2.jūlijs, plkst. 15:00, stadions Varavīksne, Rancāna iela 4
Tiesneši: Galvenais tiesnesis - Sergejs Vasjkovs; asistenti - Viktors Bondars, Ņikita Ivļevs; inspektors - Anatolijs Jermolajevs
Rezultāts: 4:0
Vārtu guvēji: Pāvels Tarasovs 12', Vitalijs Laskovs 25', Aleksejs Kuplovs - Oginskis 5' (PEN), Jevģēnijs Simonovs 89'
Brīdinājumi: FK Fortūna/Ogre - Viktors Krasovs 5', Igors Krasovs 54', Dmitrijs Igraškins 62'
Noraidījumi: -
Skatītāji: 180

pirmais posms

SK Latgols/Ludza – FK Dinamo Rīga
Norises laiks un vieta: 4.jūnijs, plkst. 15:00, Ludza, Sporta iela 21.
Tiesneši: J. Kolosovs, A. Semjonovs, E. Seņkāns
Rezultāts: 0:0 (3:4 p.s.s.)
Vārtu guvēji: FK Dinamo Rīga - Vadims Gospodars, Anatolijs Maksimenko, Pāvels Hohlovs, Ivans Sputajs. SK Latgols/Ludza - Vitālijs Čulkovs, Arvils Barkāns, Vitālijs Belasovs, 
Brīdinājumi: FK Dinamo Rīga - Vadims Gospodars 31', Germans Juferovs 34', Artjoms Uļjanovs 68', Ivans Sputajs 119' SK Latgols/Ludza - Sandijs Plenkovs 54', Ēriks Krušanovs 66'
Noraidījumi: -
Skatītāji: 60

SK Cēsis – FK Salaspils
Norises laiks un vieta: 15.jūnijs, plkst. 19:30, Valsts Priekuļu Lauksaimniecības tehnikuma stadions, Priekuļi, Egļu gatve 9.
Tiesneši: J. Veide, A. Apsītis, E. Lācis
Rezultāts: 2:0
Vārtu guvēji: Ilvars Barkāns 59', Ingvars Sondors 68'; Vjačeslavs Miņins 13' (nerealizēts 11m.s.s.)
Brīdinājumi: SK Cēsis - madars Tukris 24', Emīls Rijnieks 37' FK Salaspils - Gļebs Vaškovs 4', Maksims Harkins 33', Maikls Poļakovs 43'
Noraidījumi: FK Salaspils - Aleksejs Inozemcevs 24'
Skatītāji: 20

Riga United FC – FK Igate/Tami-Tami
Norises laiks un vieta: 5.jūnijs, plkst. 10:15, Rīgas 49.vidusskolas stadions.
Tiesneši: E. Martinsons, A. Kaļiņins, Ē. Nazarovs
Rezultāts: 1:4
Vārtu guvēji: Karim Gouglou 49'; Vitālijs Abramovs 28', 33', 41', 79'(PEN)
Brīdinājumi: Riga United - Sofian Berrahal 13' 79', Karim Gouglou 28' FK Igate - Elvijs Brahmanis 24'
Noraidījumi: Riga United - Sofian Berrahal 79'
Skatītāji: 37

FK Limbaži – FK 1948 Dobeles Daugava
Norises laiks un vieta: 5. jūnijs, plkst. 14:00, Limbaži, Sporta iela 3.
Tiesneši: A. Lasmanis, M. Zariņš, J. Jaunzems
Rezultāts: 2:3 (2:2 pamatlaikā)
Vārtu guvēji: Alberts Ozoliņš - 45', 82', 95'; Rauls Bārbalis 21', Reinis Skotelis 18'
Brīdinājumi: FK Limbaži - Reinis Skotelis 14', Ingus Vanags 38', 59', Ruslans Sevčenkovs 112', FK 1948 Dobele - Oskars Olševskis 35', Kristaps Balčūns 55', Oskars Audzevičs 118' 
Noraidījumi: FK Limbaži - Ingus Vanags 59'
Skatītāji: 30

Talsu NSS/FK Laidze – SK Upesciems
Norises laiks un vieta: 11.jūnijs, plkst. 13:00, Laidzes stadions.
Tiesneši: A. Silajevs, G. Zavjalovs, M. Smirrnovs
Rezultāts: 3:1
Vārtu guvēji: Alexander Novozhilov 90'+1', Ivans Jeļica 39', Kārlis Pegle 63'; Nauris Baranovskis 27'
Brīdinājumi: Talsu NSS/FK Laidze - Sandris Krūmiņš 65', Jānis Naudiņš 75' SK Upesciems - Ivars Vinbergs, Gatis Zankovskis 90'+2'
Noraidījumi:  - 
Skatītāji: 50

FC Nikers/Kuldīga – FK Salacgrīva
Norises laiks un vieta: 4.jūnijs, plkst. 18:00, Kuldīgas stadions.
Tiesneši: M. Gross, A. Reineks, H. Freimanis
Rezultāts: 3:0 
Vārtu guvēji: Gatis Jirgensons 69', Māris Tilgalis 16', 79'
Brīdinājumi: FC Nikers - Ričards Vēvers 18', Sendijs Sakalovskis 36', Aleksis Bosjanoks 59'
Noraidījumi: -
Skatītāji: 81

Grobiņas SC – FK Krāslava
Norises laiks un vieta: 10.jūnijs, plkst. 19:00, Durbes stadions.
Tiesneši: I. Tagijevs, H. Freimanis, G. Roga.
Rezultāts: 3:8
Vārtu guvēji: Matīss Grasmanis (s.v.) 35', Ariks Stankus 8',53',79'; Jevģenijs Maksimčuks 1', Jurijs Halimonovs 16',27',55',62'71'81'
Brīdinājumi: FK Krāslava - Vadims Atamaņukovs 13' Grobiņas SC - Raimonds Sāmietis 49', Artūrs Kupčs 68'
Noraidījumi:

Skatītāji: 20

FK Pļaviņas DM – FK Nīca
Norises laiks un vieta: 5.jūnijs, plkst. 16:00, Pļaviņas, stadions "Gostiņi".
Tiesneši: J. Cīrulis, A. Sonatovs, T. Vitkuss
Rezultāts: 1:2
Vārtu guvēji:
 Norberts Mickēvičs 44'; Edijs Cibulis 55', Kristiāns Božis 87'
Brīdinājumi:  FK Pļaviņas DM - Jānis Mičulis 63', Norberts Mickēvičs 75'
Noraidījumi: -
Skatītāji:  30