Statistikas portālā atrodams komanda.lv 1. līgas čempionāta spēļu kalendārs, rezultāti, pēcspēles protokoli, kopvērtējuma tabula, komandu sastāvi un spēļu teksta tiešraides.

 

11.jūlijs. 2017. 10:16

Par komanda.lv 1. līgas čempionāta jūnija mēneša labāko spēlētāju kļuvis pieredzes bagātais azerbaidžāņu uzbrucējs Vugars Askerovs (Vugar Askerov) no FK Progress/AFA Olaine vienības.

Pirms pārtraukuma iestāšanās čempionāta kalendārā jūnijā Olaines komandai bija paredzētas trīs spēles, no kurām norisinājās divas. Pirms un pēc tehniskās uzvaras pār FK Ogre tika iegūti četri punkti cīņās pret Rēzeknes FA/BJSS (1:1) un FK Smiltene/BJSS (4:0). Pirmajā no šiem mačiem V. Askerovs guva savas komandas vienīgos vārtus, kad 78. minūtē panāca neizšķirtu, savukārt izbraukuma cīņā Smiltenē viņa kontā trīs precīzi raidījumi.

Turnīra tabulā pērnās sezonas 1. līgas vicečempioni pašlaik atrodas trešajā vietā četrus punktus aiz līderiem no Valmieras. Tikmēr 32 gadus vecais V. Askerovs ar šosezon kopumā gūtiem septiņiem vārtiem dala sesto vietu čempionāta rezultatīvāko spēlētāju sarakstā. Otrais rezultatīvākais FK Progress/AFA Olaine vienības spēlētājs ir Aleksandrs Gubins, kurš pretinieku vārtsargus pārspējis trīs reizes.

Mēneša labākā spēlētāja noteikšanā tiek ņemts vērā līdzjutēju, Latvijas Futbola federācijas (LFF) un veikala Komanda vērtējums. Līdzjutēju balsojumā V. Askerovs ar 10% atbalstu ierindojās trešajā vietā, bet lielāko atzinību izpelnījās Davids Bagdasarjans no RTU FC/Skonto Academy (26%) un Matīss Babris no Preiļu BJSS (15%).

Mēneša labākais spēlētājs balvā iegūst dāvanu karti pirkumiem veikalā Komanda un īpašu piemiņas velti.

Tāpat veikala Komanda vērtējumā noteikta čempionāta jūnija mēneša simboliskā izlase, kurā iekļauti desmit no līdzjutēju balsojuma dalībniekiem. Simboliskajā izlasē vietas izpelnījušies Aleksandrs Vlasovs (BFC Daugavpils), Alex Ackert (FK Auda), Davids Bagdasarjans (RTU FC/Skonto Academy), Elmārs Sietinsons (Valmiera Glass VIA), Daniels Lazdiņš (FK Staiceles Bebri), Ričards Rullis (FK Smiltene/BJSS), Dmitrijs Silovs (Rēzeknes FA/BJSS), Edijs Joksts (FK Tukums 2000/TSS), Mārtiņš Remess (JDFS Alberts), Edgars Urbāns (BFC Daugavpils) un Vugar Askerov (FK Progress/AFA Olaine). No šiem spēlētājiem atkārtoti šosezon simboliskajā izlasē iekļuvis vienīgi D. Silovs, kurš starp mēneša labākajiem čempionātā bija arī maijā.

Kā ziņots, aprīlī par turnīra labāko spēlētāju tika nosaukts Alvis Dubovs no Valmiera Glass VIA komandas, savukārt maijā balvu izpelnījās Grobiņas SC vienības pārstāvis Devids Dobrecovs.

Turnīra titulsponsors ir sporta preču veikals Komanda, kas turnīra dalībniekiem piedāvā lojalitātes programmu un individuālu pieeju, kā arī īpaši izvēlētu sortimentu no tā sadarbības partnera adidas.


Latvijas Futbola federācija
Foto - FK Progress

Saistītie raksti