2004. - 2005. dzimšanas gads

A grupa

# Komanda 1 2 3 4 5 6 P V Vieta
1 Rīgas Futbola skola-1   3:1 7:0 7:0 4:0 12:0 15 33:1 1
2 FK Iecava 1:3   3:0 7:0 2:1 7:0 12 20:4 2
3 Šitika Futbola skola/74.vsk 0:7 0:3   1:5 1:3 2:0 3 4:18 5
4 SK Līderis 0:7 0:7 5:1   0:0 2:0 7 7:15 4
5 Rīgas Futbola skola-2 0:4 1:2 3:1 0:0   3:0 7 7:7 3
6 FK Jūrnieks 0:12 0:7 0:2 0:2 0:3   0 0:26 6

PIRMĀ KĀRTA
10. DECEMBRIS | "Elektrum" Olimpiskais centrs (Rīga, Grostonas iela 6b)
SPĒLES LAIKS: 2X12 MINŪTES

spēļu apskats

otrā KĀRTA
21. JANVĀRIS | "ELEKTRUM" OLIMPISKAIS CENTRS (RĪGA, GROSTONAS IELA 6B)
SPĒLES LAIKS: 2X12 MINŪTES

SPĒĻU APSKATS

B grupa

# Komanda 1 2 3 4 5 6 P V Vieta
1 Rēzeknes BJSS   6:2 2:0 10:0 4:2 10:0 15 32:4 1
2 AFA Olaine 2:6   0:2 15:0 3:4 6:0 6 26:12 4
3 SK Babīte 0:2 2:0   14:0 1:0 2:0 12 19:2 2
4 FK Priekuļi 0:10 0:15 0:14   1:5 0:1 0 1:45 6
5 JFA Jelgava 2:4 4:3 0:1 5:1   2:2 7 13:11 3
6 FC Riga United 0:10 0:6 0:2 1:0 2:2   4 3:20 5

PIRMĀ KĀRTA
10. decembris | Babītes sporta komplekss (Piņķi, Jūrmalas iela 17)
Spēles laiks: 2x12 minūtes

spēļu apskats

OTRĀ KĀRTA
21. janvāris | Priekuļu tehnikuma sporta zāle (egļu gatve 9, priekuļi)
SPĒLES LAIKS: 2X12 MINŪTES

spēļu apskats

C grupa

# Komanda 1 2 3 4 5 P V Vieta
1 FS Metta/OSC   7:1 8:0 1:3 5:0 9 21:4 2
2 FK Liepāja-1 1:7   6:0 1:2 6:0 6 14:9 3
3 FK Liepāja-2 0:8 0:6   0:4 1:0 3 1:18 4
4 Talsu NSS 3:1 2:1 4:0   7:0 12 16:2 1
5 FK Tukums-2000 0:5 0:6 0:1 0:7   0 0:19 5

PIRMĀ KĀRTA
10. DECEMBRIS | Talsu sporta halle (Mīlenbaha iela 32a)
SPĒLES LAIKS: 2X12 MINŪTES

spēļu apskats

OTRĀ KĀRTA
21. JANVĀRIS | "ELEKTRUM" OLIMPISKAIS CENTRS (RĪGA, GROSTONAS IELA 6B)
SPĒLES LAIKS: 2X12 MINŪTES

spēļu apskats

play-off

Par 1./8. vietu
11. februāris | BABĪTES SPORTA KOMPLEKSS (PIŅĶI, JŪRMALAS IELA 17)
Spēles laiks: 2x12 minūtes

# Laiks Komandas Rez.
1 10:30 CETURTDAĻFINĀLS | SK Babīte FS Metta/OSC  2:3
2 11:00 CETURTDAĻFINĀLS | Rīgas Futbola skola-1 - JFA Jelgava  8:0
3 11:30 CETURTDAĻFINĀLS | Rēzeknes BJSS  - Rīgas Futbola skola-2  2:0
4 12:00 CETURTDAĻFINĀLS | Talsu NSS - FK Iecava  0:4
5 12:30 PUSFINĀLS | FS Metta/OSC  - Rīgas Futbola skola-1 1:2
6 13:00 PAR 8./5. VIETU SK Babīte - JFA Jelgava 4:1
7 13:30 PUSFINĀLS | Rēzeknes BJSS - FK Iecava 3:1
8 14:00 PAR 8./5. VIETU |​ Rīgas Futbola skola-2 - Talsu NSS 0:3
9 14:30 PAR 3./4. VIETU | FS Metta/OSC  - FK Iecava 1:1 (p.s: 2:0)
10 15:00 FINĀLS | Rīgas Futbola skola-1 - Rēzeknes BJSS 1:1 (p.s: 0:2)

PAR 9./14. VIETU
10. FEBRUĀRIS | JAUNOLAINES SPORTA NAMS (MEŽA IELA 2B, JAUNOLAINE)
SPĒLES LAIKS: 2X12 MINŪTES

9./11. vieta

# Komanda 1 2 3 Punkti Vārti Vieta
1 SK Līderis   0:3 3:2 3 3:5 10
2 AFA Olaine 3:0   7:2 6 10:2 9
3 FK Liepāja-1 2:3 2:7   0 4:10 11

12./14. vieta

# Komanda 1 2 3 Punkti Vārti Vieta
1 Šitika Futbola skola/74.vsk   1:1 4:1 4 5:2 12
2 FC Riga United 1:1   0:4 1 1:5 14
3 FK Liepāja-2 1:4 4:0   3 5:4 13
# Laiks Komandas Rez.
1 12:00 PAR 13./14. VIETU | Šitika Futbola skola/74.vsk (A5) - FK Liepāja-2 (C4) 1:1
2 12:30 PAR 9./11. VIETU | SK Līderis (A4) - FK Liepāja-1 (C3) 3:2
3 13:00 PAR 13./14. VIETU | FK Liepāja-2 (C4) - FC Riga United (B5) 4:0
4 13:30 PAR 9./11. VIETU | FK Liepāja-1 (C3) - AFA Olaine (B4) 7:2
5 14:00 PAR 13./14. VIETU | FC Riga United (B5) - Šitika Futbola skola/74.vsk (A5) 1:1
6 14:30 PAR 9./11. VIETU | AFA Olaine (B4) - SK Līderis (A4)  3:0

spēļu apskats

komandas


FK IECAVA


FK JŪRNIEKS


RĪGAS FUTBOLA SKOLA-1


RĪGAS FUTBOLA SKOLA-2


ŠITIKA FUTBOLA SKOLA/74. VSK


SK LĪDERIS


FK LIEPĀJA-1


FK LIEPĀJA-2


FK TUKUMS-2000


FS METTA/OSC


TALSU NSS


FC RIGA UNITED