2006. - 2007. dzimšanas gads

A grupa

# Komanda 1 2 3 4 5 6 7 P V Vieta
1 AFA Olaine   2:0 7:1 7:0 3:1 9:0 8:0 18 36:2 1
2 FK Liepāja-1 0:2   13:1 1:2 3:0 5:0 8:1 12 30:6 2
3 FK Liepāja-2 1:7 1:13   0:5 1:8 2:2 2:2 2 7:37 6
4 FK Iecava 0:7 2:1 5:0   3:4 5:0 8:0 12 23:12 3
5 Talsu NSS/FK Brocēni 1:3 0:3 8:1 4:3   5:0 10:1 12 28:11 4
6 FK Tukums-2000 0:9 0:5 2:2 0:5 0:5   0:5 1 2:31 7
7 SK Imanta 0:8 1:8 2:2 0:8 1:10 5:0   4 1:24 5

PIRMĀ KĀRTA
14. JANVĀRIS
JAUNolaineS SPORTA NAMS (MEŽA IELA 2B, JAUNOLAINE)
SPĒLES LAIKS: 2X10 MINŪTES

​sabraukuma apskats

OTRĀ KĀRTA
18. FEBRUĀRIS
JAUNOLAINES SPORTA NAMS (MEŽA IELA 2B, JAUNOLAINE)
SPĒLES LAIKS: 2X10 MINŪTES

sabraukuma apskats

B grupa

# Komanda 1 2 3 4 5 6 7 P V Vieta
1 Rīgas Futbola skola-1   10:2 3:2 8:0 9:1 2:1 2:2 16 34:7 1
2 Rīgas Futbola skola-2 2:10   0:12 1:1 1:1 0:11 1:1 3 5:36 6
3 FS Metta/OSC 2:3 12:0   7:0 2:1 2:3 3:0 12 28:7 3
4 SS Metta 0:8 1:1 0:7   2:1 1:7 0:6 4 4:29 5
5 Šitika Futbola skola/74.vsk 1:9 1:1 1:2 1:2   0:2 2:2 2 6:18 7
6 SK Super Nova 1:2 11:0 3:2 7:1 2:0   3:1 15 27:6 2
7 SK Babīte 2:2 1:1 0:3 6:0 2:2 1:3   6 12:11 4

PIRMĀ KĀRTA
14. JANVĀRIS
babītes sporta komplekss (Jūrmalas iela 17, piņķi)
SPĒLES LAIKS: 2X10 MINŪTES

sabraukuma apskats

otrā KĀRTA
18. februāris
BABĪTES SPORTA KOMPLEKSS (JŪRMALAS IELA 17, PIŅĶI)
SPĒLES LAIKS: 2X10 MINŪTES

sabraukuma apskats

play-off

par 1./8. vietu
11. marts
JAUNOLAINES SPORTA NAMS (MEŽA IELA 2B, JAUNOLAINE)
SPĒLES LAIKS: 2X10 MINŪTES

# Laiks Komandas Rez.
1 11:00 CETURTDAĻFINĀLS | AFA Olaine (A1) - SK Babīte (B4) 3:1
2 11:25 CETURTDAĻFINĀLS | FK Liepāja-1 (A2) - FS Metta/OSC (B3) 1:1
(p: 1:2)
3 11:50 CETURTDAĻFINĀLS | Rīgas Futbola skola-1 (B1) - Talsu NSS/FK Brocēni (A4) 1:2
4 12:15 CETURTDAĻFINĀLS | SK Super Nova (B2) - FK Iecava (A3) 6:1
5 12:40 PUSFINĀLS | AFA Olaine - FS Metta/OSC 5:0
6 13:05 SK Babīte - FK Liepāja-1 1:4
7 13:30 PUSFINĀLS |Talsu NSS/FK Brocēni - SK Super Nova 2:2
(p: 2:1)
8 13:55 Rīgas Futbola skola-1 - FK Iecava  5:2
9 14:20 PAR 3./4. VIETU | FS Metta/OSC - SK Super Nova 2:5
10 14:45 FINĀLS | AFA Olaine - Talsu NSS/FK Brocēni 4:0

PAR 9./14. VIETU
10. MARTS
TUKUMA SPORTA SKOLA (KULDĪGAS IELA 74, TUKUMS)
SPĒLES LAIKS: 2X10 MINŪTES

# Laiks Komandas Rez.
1 11:30 FK Liepāja-2 (A6) - Šitika Futbola skola/74.vsk (B7) 0:3
2 11:55 Rīgas Futbola skola-2 (B6) - FK Tukums-2000 (A7) 2:1
3 12:20 SK Imanta (A5) - Šitika Futbola skola/74.vsk  1:0
4 12:45 SS Metta (B5) - Rīgas Futbola skola-2  3:0
5 13:10 PAR 13./14. VIETU | FK Liepāja-2  - FK Tukums-2000 2:1
6 13:35 PAR 11./12. VIETU | Šitika Futbola skola/74.vsk - Rīgas Futbola skola-2 4:2
7 14:00 PAR 9./10. VIETU | SK Imanta - SS Metta 2:1

sabraukumu apskats

komandas


FS METTA/OSC


RĪGAS FUTBOLA SKOLA-1


RĪGAS FUTBOLA SKOLA-2


SK BABĪTE


ŠITIKA FUTBOLA SKOLA/74.VSK


SS METTA


SK SUPER NOVA
 


FK IECAVA


AFA OLAINE


SK IMANTA


FK LIEPĀJA-1


TALSU NSS/FK BROCĒNI


FK LIEPĀJA-2


FK TUKUMS-2000


SK SUPER NOVA