2004./2005. dzimšanas gads

Elites grupas kopvērtējums

# Komanda I II III IV V VI VII VIII P V V-ta
I AFA Olaine   4:4 0:4 0:6 2:4 0:8 1:0 2:1 7 9:27 6
II FK Iecava 4:4   1:2 1:5 2:1 0:3 5:0 2:1 10 15:16 5
III FK Liepāja/LFS 4:0 2:1   1:5 0:0 2:3 4:1 5:0 13 18:10 4
IV FS Metta/OSC 6:0 5:1 5:1   0:5 1:2 11:0 10:0 15 37:9 2
V Rēzeknes BJSS 4:2 1:2 0:0 5:0   0:1 4:1 7:1 13 21:7 3
VI Rīgas Futbola
skola-1
8:0 3:0 3:2 2:1 1:0   5:0 8:0 21 30:3 1
VII Talsu NSS/ FK Brocēni 0:1 0:5 1:4 0:11 1:4 0:5   1:3 0 3:33 8
VIII JFA Jelgava 1:2 1:2 0:5 0:10 1:7 0:8 3:1   3 6:35 7

ELITES GRUPAS spēles par 1-4.vietu

# Komanda I II III IV P V V-ta
I Rīgas Futbola
skola - 1
 
2:1

1:0

3:2
9 6:3 1
II FS Metta/OSC
1:2
 
0:5

5:1
3 6:8 3
III Rēzeknes BJSS
0:2

5:0
 
0:0
4 5:1 2
IV FK Liepāja/LFS
2:3

1:5

0:0
  1 3:8 4

ELITES GRUPAS SPĒLES PAR 5-8.VIETU

# Komanda I II III IV P V V-ta
I FK Iecava  
4:4

2:1

3:2
7 11:5 5
II AFA Olaine
4:4
 
2:1

1:0
7 7:5 6
III JFA Jelgava
1:2

1:2
 
3:1
3 5:5 7
IV Talsu NSS/
FK Brocēni

0:5

0:1

1:3
  0 1:9 8

SABRAUKUMI

07/06 | olaines pilsētas STADIONS

FOTO GALERIJA

19/06 | iecavas stadions

FOTO GALERIJA

02/08 | NSB Arkādija, Rīga

FOTO GALERIJA

16/08 | OLAINES PILSĒTAS STADIONS

# Laiks Pirmais laukums Otrais laukums
1 11:00 JFA Jelgava - FK Iecava AFA Olaine - Talsu NSS/FK Brocēni
2 11:50 Rēzeknes BJSS - Rīgas Futbola skola-1 FS Metta/OSC - FK Liepāja/LFS
3 12:40 AFA Olaine - JFA Jelgava Talsu NSS/FK Brocēni - FK Iecava
4 13:30 FS Metta/OSC - Rēzeknes BJSS  FK Liepāja/LFS - Rīgas Futbola skola-1
5 14:20 AFA Olaine - FK Iecava JFA Jelgava - Talsu NSS/FK Brocēni
5 15:10 Rīgas Futbola skola-1 - FS Metta/OSC Rēzeknes BJSS - FK Liepāja/LFS
# Komanda I II III IV V VI VII P V V-ta
I Alūksnes BJSS   4:0 5:0 1:3 0:1 0:5 3:0 9 13:9 4
II FB Gulbene 2005 0:4   3:2 0:5 0:0 1:7 1:2 4 5:20 6
III FK Jūrnieks 0:5 2:3   0:4 0:4 0:5 0:4 0 2:25 7
IV FK Dinamo Rīga 3:1 5:0 4:0   3:0 1:1 7:0 16 23:2 2
V Rīgas Futbola
skola-2
1:0 0:0 4:0 0:3   0:3 1:0 10 6:6 3
VI Babītes SK 5:0 7:1 5:0 1:1 3:0   7:1 16 28:3 1
VII SK Līderis 0:3 2:1 4:0 0:7 0:1 1:7   6 7:19 5

ATTĪSTĪBAS GRUPAS SPĒLES PAR 1-4.VIETU

# Komanda I II III IV P V V-ta
I Babītes SK  
1:1

3:0

5:0
7 9:1 5
II FK Dinamo Rīga
1:1
 
3:0

3:1
7 7:2 6
III Rīgas Futbola
skola-2

0:3

0:3
 
1:0
3 1:6 7
IV Alūksnes BJSS
0:5

1:3

0:1
  0 1:9 8

SABRAUKUMI

05/06 | Gulbenes novada valsts ģimnāzijas stadions

FOTO GALERIJA

20/06 | piņķu STADIONS

FOTO GALERIJA

03/08 | PIŅĶU STADIONS

FOTO GALERIJA

17/08 | Piņķu STADIONS

# Laiks Pirmais laukums Laiks Otrais laukums
1 11:00 Babītes SK - Rīgas Futbola skola-2 11:00 FK Dinamo Rīga - Alūksnes BJSS
2 12:05 Alūksnes BJSS - Babītes SK 12:05 FK Dinamo Rīga - Rīgas Futbola skola-2
3 13:10 Babītes SK - FK Dinamo Rīga 13:10 Rīgas Futbola skola-2 - Alūksnes BJSS

Viena apļa spēlēm seko turnīri par 1.-4. un 5.-8. vietu Elites un Attīstības grupu ietvaros. Plašāka informācija pieejama turnīra reglamentā ŠEIT.

komandas


FK DINAMO RĪGA


RĪGAS FUTBOLA SKOLA-2


BABĪTES SK


FB GULBENE 2005


SK LĪDERIS


ALŪKSNES BJSS


FK JŪRNIEKS


AFA OLAINE


TALSU NSS/FK BROCĒNI


FK LIEPĀJA/LFS


JFA JELGAVA


RĒZEKNES BJSS


FS METTA/OSC


FK IECAVA

 

FOTO GALERIJA