A apakšgrupa

kopvērtējuma tabula

# Komanda I II III IV V P V Vieta
I AFA Olaine   1:3 6:0 8:0 5:0 9 20:3 2
II Rēzeknes BJSS 3:1   8:0 12:0 10:0 12 33:1 1
III SK Babīte 0:6 0:8   2:0 0:1 3 2:15 4
IV SK Imanta/Talsu NSS 0:8 0:12 0:2   0:0 1 0:22 5
V SK Līderis 0:10 0:5 1:0 0:0   4 1:15 3

kalendārs

5. JŪNIJS
Olaine, Olaines pilsētas stadions (Zeiferta iela 4)

Spēles laiks - 2x20 minūtes, futbols 8:8

uzzini vairāk

22. JŪNIJS
Piņķi, Piņķu stadions (Rīgas iela 1C)

Spēles laiks - 2x20 minūtes, futbols 8:8

UZZINI VAIRĀK

B apakšgrupa

kopvērtējuma tabula

# Komanda I II III IV V P V Vieta
I Rīgas Futbola skola-1   6:0 0:1 2:0 17:0 9 25:1 2
II Rīgas Futbola skola-2 0:6   0:9 0:1 5:0 3 5:16 4
III FS Metta/OSC 1:0 9:0   2:0 15:0 12 27:0 1
IV FK Iecava/FK Jelgava 0:2 1:0 0:2   7:0 6 8:4 3
V FK Tukums 2000 0:17 0:5 0:15 0:7   0 0:44 5

kalendārs

5. JŪNIJS
Tukums, stadions Pauzera pļavā (Revolūcijas iela 4)

Spēles laiks - 2x20 minūtes, futbols 8:8

uzzini vairāk

22. JŪNIJS
Rīga, NSB Arkādija mākslīgais laukums (Uzvaras bulvāris 18)

Spēles laiks - 2x20 minūtes, futbols 8:8

UZZINI VAIRĀK

Turnīrs par 1./5. vietu

kopvērtējuma tabula

# Komanda I II III IV V P V Vieta
I Rēzeknes BJSS   7:0 1:3 1:3 5:0 6 14:6 3
II AFA Olaine 0:7   0:2 2:1 3:2 6 5:12 4
III FS Metta/OSC 3:1 2:0   0:1 3:0 9 8:2 2
IV Rīgas Futbola skola-1 3:1 1:2 1:0   3:0 9 8:3 1
V FK Iecava/FK Jelgava 0:5 2:3 0:3 0:3   0 5:14 5

kalendārs

21. AUGUSTS
Iecava, Iecavas stadions (Skolas iela 37)
Spēles laiks - 2x20 minūtes, futbols 8:8

​UZZINI VAIRĀK

30. AUGUSTS
Rēzekne, Rēzeknes 2. vidusskolas laukums (Dārzu iela 17)
Spēles laiks - 2x20 minūtes, futbols 8:8

​uzzini vairāk

Gandarījuma kausa izcīņa

KOPVĒRTĒJUMA TABULA

# Komanda I II III IV V P V Vieta
I SK Līderis   2:1 0:4 4:0 4:0 9 10:5 2
II Rīgas Futbola skola-2 1:2   1:1 3:1 10:0 7 15:4 3
III SK Babīte 4:0 1:1   4:1 6:1 10 15:3 1
IV SK Imanta/Talsu NSS 0:4 1:3 1:4   7:2 3 9:13 4
V FK Tukums 2000 0:4 0:10 1:6 2:7   0 3:27 5

kalendārs

11. AUGUSTS
Piņķi, Piņķu stadions (Rīgas iela 1C)
Spēles laiks - 2x20 minūtes, futbols 8:8

​Uzzini vairāk

29. AUGUSTS
Rīga, NSB "Arkādija" mākslīgais laukums (Uzvaras bulvāris 18)
Spēles laiks - 2x20 minūtes, futbols 8:8

​uzzini vairāk

komandas


AFA OLAINE


RĒZEKNES BJSS


SK IMANTA/TALSU NSS


SK BABĪTE


SK LĪDERIS


RĪGAS FUTBOLA SKOLA-1


RĪGAS FUTBOLA SKOLA-2


FS METTA/OSC


FK TUKUMS 2000


FK IECAVA/FK JELGAVA