2012.gads
 Simboliskā izlase
KLUBI UN SPĒLĒTĀJAS
 SK "IMANTA" Rīga
 Rīgas Futbola skola
 FK LIEPĀJA / LSSS
 OLAINE/Cerība-46.vsk.
 FK ,,Pļaviņas DM'' - VSS
 VRS/Optimists-R
 SK “Progress” BJSS-NOOK
Spēļu rezultāti
 2014.gads
 2013.gads
 2012.gads
 2011.gads
 2010.gads
 2009.gads
 2008.gads
 2007.gads
 2006.gads
 2005.gads
 2004.gads
TOP vārtu guvējas:

Sintija Greiere (LM) - 25

Renāte Fedotova (RFS) - 22

Kristīne Giržda (RFS) - 18

Guna Āboliņa (LM) - 15

Anna Ļevencova (Skonto) - 10

Laura Strautiņa (VPT) - 8

SK "Liepājas metalurgs" - 2012.gada Latvijas čempiones


foto - Romualds Vambuts, sportacentrs.com

SK "Liepājas metalurgs" - 2012.gada Latvijas čempiones (+VIDEO)
Svētdien, 25.novembrī, Latvijas sieviešu čempionāta sezonas izšķirošajā spēlē Rīgas Olimpiskajā sporta centrā tikās pašreizējās čempionāta līdervienības - Rīgas Futbola skolas un SK "Liepājas metalurgs" futbolistes. Pateicoties izcīnītajai uzvarai ar rezultātu 3:1, par 2012.gada Latvijas čempionēm kļuva SK "Liepājas metalurgs" futbolistes, savukārt rīdzinieces ieguva sudraba medaļas šīs sezonas čempionātā.
2012.gada Latvijas čempionāta KOPVĒRTĒJUMS

Latvijas sieviešu futbola čempionātā piedalījās piecas komandas: "Skonto FK-Cerība/46vsk.", SK "Liepājas metalurgs", "Rīgas Futbola skola", apvienotā "Viesītes / Pļaviņu / Tukuma" komanda, SK "Imanta/Olaine".

2012.gada Latvijas sieviešu futbola čempionāts
TURNĪRA KOPVĒRTĒJUMA TABULA

Komandas

1.

2.

3.

4.

5.

V.Att.

Punkti

Vieta

FK Skonto/Cerība
46.vsk. Rīga 

 

0:4
3:5
0:11
0:3

0:2
0:5
0:0
0:6

5:3
4:3
3:8
7:5

2:2
3:2
0:2
0:4

27-66

14

IV

SK Liepājas
metalurgs

4:0
5:3
11:0
3:0

 

3:1
3:5
0:1
3:1

3:1
12:1
3:0
9:0

3:0
4:1
4:0
3:0

73-19

42

I

Rīgas Futbola
skola

2:0
5:0
0:0
6:0

1:3
5:3
1:0
1:3

 

7:3
9:1
9:1
3:0

5:0
3:0
3:0
3:0

53-14

40

II

SK Imanta/
Olaine

3:5
3:4
8:3
5:7

1:3
1:12
0:3
0:9

3:7
1:9
1:9
0:3

 

0:2
0:2
1:5
1:5

28-87

3

V

Viesīte / Tukums /
Pļaviņas

2:2
2:3
2:0
4:0

0:3
1:4
0:4
0:3

0:5
0:3
0:3
0:3

2:0
2:0
5:1
5:1

 

24-31

19

III

Spēļu rezultāti

 01.maijs 12:00 NSB "Arkādija", Rīga
Rīgas Futbola skola - Skonto FK/Cerība 46.vsk. 2:0
Vārti: K.Giržda (RFS), R.Fedotova (RFS)
Brīdinājumi: R.Fedotova (RFS), K.Katajeva (Skonto), J.Duluba (Skonto)
Noraidījumi: nav
Tiesneši: R.Saulenbergs, D.Vanaga, L.Didriķe

 01.maijs 14:00 Tukums, mākslīgais laukums
VPT - SK Liepājas Metalurgs 0:3
Vārti: G.Āboliņa 2 (SK LM), R.Tīle (SK LM)
Brīdinājumi: R.Tīle (SK LM)
Noraidījumi: nav
Tiesneši: J.Kolomiceva, A.Ķēņiņš, A.Vītolnieks

 05.maijs 14:00 Olaines pilsētas stadions
SK Imanta/Olaine - VPT 0:2
Vārti: L.Strautiņa 2 (VPT)
Brīdinājumi: I.Kalnieša (VPT)
Noraidījumi: L.Lomaga (VPT)
Tiesneši:G.Pēce, J.Kolomiceva, L.Didriķe

 06.maijs 14:00 bij. "Dinamo" stadions, Liepāja
SK Liepājas Metalurgs - Rīgas Futbola skola 3:1
Vārti: G.Āboliņa (SK LM), S.Greiere 2 (SK LM), K.Giržda (RFS)
Brīdinājumi: R.Tīle (SK LM), A.Šilova (SK LM), J.Tjumina (SK LM), E.Spruntule (RFS), L.Beļavska (RFS)
Noraidījumi: nav
Tiesneši: J.Kolomiceva, I.Tagijevs, S.Spiciņš

 19.maijs 13:00 Tukums
VPT - Rīgas Futbola skola 0:5
Vārti: R.Fedotova 3 (RFS), K.Giržda (RFS), A.Antoščenko (RFS)
Brīdinājumi: R.Džeriņa (VPT)
Noraidījumi: nav
Tiesneši: G.Pēce, A.Ķēņiņš, A.Vītolnieks

 19.maijs 18:00 NSB "Arkādija", Rīga
SK Imanta/Olaine - Skonto FK/Cerība 46.vsk. 3:5
Vārti: A.Ļevencova 2 (Skonto), S.Seredina (Skonto), K.Ļivčinska (Skonto), O.Gerasimenko (Skonto), S.Kadirova (SK Imanta/Olaine), G.Guseva (SK Imanta/Olaine), V.Diāna (SK Imanta/Olaine)
Brīdinājumi: O.Matīsa 2 (Skonto), D.Vanaga (SK Imanta/Olaine)
Noraidījumi: O.Matīsa
Tiesneši: L.Treimane, J.Jermolajeva, L.Didriķe

 03.jūnijs 13:00 bij. "Dinamo" stadions, Liepāja
SK Liepājas Metalurgs - SK Imanta/Olaine 3:1
Vārti: S.Greiere 2 (SK LM), G.Āboliņa (SK LM), L.Vāciete (SK Imanta/Olaine)
Brīdinājumi: nav
Noraidījumi: nav
Tiesneši: A.Jegorovs, I.Tagijevs, D.Safjanovs

 03.jūnijs 12:00 Rīgas 49.vidusskolas stadions
Skonto FK/Cerība 46.vsk. - VPT 2:2
Vārti: A.Ļevencova (Skonto), A.Petuhova (Skonto), L.Strautiņa (VPT), L.Džeriņa (VPT)
Brīdinājumi: R.Džeriņa (VPT), L.Voltere (Skonto), I.Ose (Skonto), K.Katajeva (Skonto)
Noraidījumi: nav
Tiesneši: G.Pēce, J.Kolomiceva, L.Didriķe

 17.jūnijs 12:00 Rīgas 49.vidusskolas stadions
Skonto FK/Cerība 46.vsk. - Rīgas Futbola skola 0:5
Vārti: R.fedotova 2 (RFS), K.Giržda 2 (RFS), E.Spruntule (RFS)
Brīdinājumi: K.Katajeva (Skonto), O.Gerasimenko (Skonto), N.Gromova (Skonto)
Noraidījumi: nav
Tiesneši: J.Kolomiceva, L.Didriķe, G.Pēce

 29.jūnijs 18:30 Tukums, mākslīgais laukums
VPT - SK Imanta/Olaine 2:0
Vārti: L.Strautiņa 2 (VPT)
Brīdinājumi: E.Sokolova (SK Imanta/Olaine)
Noraidījumi: nav
Tiesneši: J.Jermolajeva, A.Vītolnieks, A.Feldmanis

 04.jūlijs 18:00 NSB "Arkādija", Rīga
SK Imanta/Olaine - Rīgas Futbola skola 3:7
Vārti: L.Vāciete 2 (SK Imanta/Olaine), S.Kadirova (SK Imanta/Olaine), K.Giržda 3 (RFS), M.Ņikiforova (RFS), L.Beļavska (RFS), R.Fedotova (RFS), S.jemeljanova (RFS)
Brīdinājumi: A.Kokoreviča (SK Imanta/Olaine)
Noraidījumi: nav
Tiesneši: R.Zamers, R.Saulenbergs, N.Soldatovs

 14.jūlijs 14:00 NSB "Arkādija", Rīga
Rīgas Futbola skola - VPT 3:0*
*Sakarā ar VPT neierašanos uz spēli, RFS tiek piešķirta tehniskā uzvara!

 15.jūlijs 12:00 Rīgas 49.vidusskolas stadions
Skonto FK/Cerība 46.vsk. - SK Imanta/Olaine 4:3
Vārti: A.Ļevencova 4 (Skonto), S.Kadirova (SK Imanta/Olaine), H.Ždanova (SK Imanta/Olaine), L.Freiberga (SK Imanta/Olaine)
Brīdinājumi: N.Gromova (Skonto), K.Petrikina 2 (Skonto)
Noraidījumi: K.Petrikina (Skonto)
Tiesneši:

 21.jūlijs 13:00 49.vsk., Rīga
Skonto FK/Cerība 46.vsk. - SK Liepājas Metalurgs 0:4
Vārti: S.Greiere 2 (SK LM), G.Āboliņa (SK LM), K.Girne (SK LM)
Brīdinājumi: L.Breiere (SK LM), J.Tjumina (SK LM)
Noraidījumi: nav
Tiesneši: G.Pēce, L.Didriķe, A.Ročāne

 22.jūlijs 18:00 "Arkādija", Rīga
Rīgas Futbola skola - SK Imanta/Olaine 9:1
Vārti: K.Giržda 4 (RFS), R.Fedotova 3 (RFS), L.Beļavska (RFS), E.Spruntule (RFS), A.Stivriška (SK Imanta)
Brīdinājumi: S.Jemeļjanova (RFS)
Noraidījumi: nav
Tiesneši: V.Raudziņa, J.Jermolajeva, L.Didriķe

 28.jūlijs 11:00 Tukums
VPT - Skonto FK/Cerība 46.vsk. 2:3
Vārti: L.Strautiņa 2 (VPT), D.Uvarova s.v.(VPT), O.Matīsa (Skonto FK), A.Ļevencova (Skonto FK)
Brīdinājumi: J.Zakablučnaja (VPT) K.Katajeva (Skonto FK)
Noraidījumi: nav
Tiesneši: G.Pēce, J.Jermolajeva, L.Didriķe

 28.jūlijs 14:00 Rīga
SK Imanta/Olaine - SK Liepājas Metalurgs 1:12
Vārti: K.Girne 3 (LM), S.Greiere 4 (LM), G.Āboliņa 3 (LM) A.Propošina (LM), R.Dinviete (LM), H.Zdanova (SK Imanta)
Brīdinājumi: nav
Noraidījumi: nav
Tiesneši: A.Šakurovs, A.Ročāne, E.Spruntule

 04.augusts 15:00 Viesīte
VPT - SK Liepājas Metalurgs 1:4
Vārti: L.Tumane (VPT) S.Greiere 3 (LM) Š.Aļina (LM)
Brīdinājumi:I.Kalnieša, I.Upeniece
Noraidījumi: nav
Tiesneši: J.Kolomiceva

 05.augusts 13:00 NSB "Arkādija", Rīga
Rīgas Futbola skola - Skonto FK/Cerība 46.vsk. 0:0
Vārti: nav
Brīdinājumi: nav
Noraidījumi: nav
Tiesneši: V.Raudziņa, G.Pēce, L.Didriķe

 09.septembris 16:00 NSB "Arkādija", Rīga
SK Imanta/Olaine - VPT 1:5
Vārti: H.Ždanova (Imanta), A.Jakuņina 3 (VPT), I.Sparāne 2 (VPT)
Brīdinājumi: J.Zakablučnaja (VPT), L.Tumane (VPT), S.Kadirova (Imanta), J.Davidova (Imanta)
Noraidījumi: H.Ždanova
Tiesneši: R.Saulenbergs, L.Didriķe, J.Ikaunieks

 09.septembris 14:00 Liepāja
SK Liepājas Metalurgs - Rīgas Futbola skola 3:5
Vārti: S.Greiere 2 (LM), J.Sokolova (LM), R.Fedotova 2 (RFS), K.Giržda (RFS), A.Pēce (RFS), L.Beļavska (RFS)
Brīdinājumi: S.Greiere, A.Propošina, J.Sokolova
Noraidījumi: nav
Tiesneši: G.Pēce, D.Vanaga, I.Tagijevs

 16.septembris 13:00 Rīgas 49.vidusskolas stadions
Skonto FK/Cerība 46.vsk. - SK Liepājas Metalurgs 0:11
Vārti: S.Greiere 4 (LM), G.Āboliņa 3 (LM), R.Tīle (LM), K.Girne (LM), H.Spāģe (LM), A.Propošina (LM) 
Brīdinājumi: K.Petrikina 2 (Skonto), L.Breiere (LM)
Noraidījumi: K.Petrikina (Skonto)
Tiesneši: L.Treimane, L.Didriķe, L.Ciekure

 16.septembris 12:00 NSB "Arkādija", Rīga
Rīgas Futbola skola - SK Imanta/Olaine 3:0*
*Sakarā ar SK Imanta/Olaine neierašanos uz spēli, RFS tiek piešķirta tehniskā uzvara!

 29.septembris 18:00 Olaine
SK Imanta/Olaine - Skonto FK/Cerība 46.vsk. 8:3
Vārti: D.Vanaga 4 (Imanta), H.Ždanova 3 (Imanta), A.Kursīte (Imanta), A.Ignatjeva (Skonto), A.Ļevencova 2 (Skonto)
Brīdinājumi: L.Ciekure
Noraidījumi: nav
Tiesneši: G.Pēce, V.Raudziņa, L.Didriķe

 30.septembris 14:00 Pļaviņas
VPT - Rīgas Futbola skola 0:3*
*Sakarā ar VPT neierašanos uz spēli, RFS tiek piešķirta tehniskā uzvara!

 06.oktobris 13:00 Liepāja
SK Liepājas Metalurgs - SK Imanta/Olaine 3:0*
*Sakarā ar SK Imanta/Olaine neierašanos uz spēli, SK Liepājas metalurgs tiek piešķirta tehniskā uzvara!

 13.oktobris 14:00 Liepāja
SK Liepājas Metalurgs - VPT 4:0
Vārti: S.Greiere 2 (LM), R.Tīle (LM)
Brīdinājumi: nav
Noraidījumi: nav
Tiesneši: S.Spiciņš, I.Tagijevs, A.bucis

 14.oktobris 12:00 Liepāja
SK Liepājas Metalurgs - VPT
3:0
*
*Sakarā ar VPT neierašanos uz spēli, SK Liepājas Metalurgs tiek piešķirta tehniskā uzvara!

 14.oktobris 12:00 Rīgas 49.vidusskolas stadions
Skonto FK/Cerība 46.vsk. - Rīgas Futbola skola 0:6
Vārti: R.Fedotova, K.Giržda, L.Beļavska
Brīdinājumi: K.Perikina 2 (Skonto), A.Ignatjeva, A.Ļevencova
Noraidījumi: K.Petrikina (Skonto)
Tiesneši: V.Raudziņa, D.Vanaga, L.Didriķe

 20.oktobris 13:00 Tukumā
VPT - SK Imanta/Olaine 5:1
Vārti: A.Stivriša (Imanta), L.Džeriņa 2 (VPT), A.Jakuņina, L.Tumane, L.Lomaga
Brīdinājumi: A.Kursīte (Imanta), A.stivriška (Imanta), L.Patupa (VPT)
Noraidījumi: nav
Tiesneši: A.Vītolnieks, A.Strautiņš, K.Misa

 28.oktobris 13:00 Liepāja
SK Liepājas Metalurgs - Skonto FK/Cerība 46.vsk. 5:3
Vārti: G.Āboliņa 2 (LM), S.Greiere (LM), A.Propošina (LM), Dž.Tomsone (LM), A.Meteļica (Skonto), A.Ignatjeva (Skonto), L.Mačulska (Skonto)
Brīdinājumi: S.Greiere (LM), O.Gerasimenko, R.Tīle
Noraidījumi: nav
Tiesneši: I.Tagijevs, D.Safjanovs, A.Petrovs

 28.oktobris 12:00 Olaine
SK Imanta/Olaine - Rīgas Futbola skola 1:9
Vārti: D.Vanaga (Imanata), K.Giržda 3 (RFS), R.Fedotova 4 (RFS), V.Ļeonova, S.Jemeljanova
Brīdinājumi: nav
Noraidījumi: nav
Tiesneši: V.Raudziņa, L.Didriķe, G.Pēce

 03.novembris 12:00 Rīgas 49.vidusskolas stadions
Skonto FK/Cerība 46.vsk. - SK Imanta/Olaine 7:5
Vārti: I.Angelina 3 (Skonto), K.Saidova 2 (Skonto), M.Maļinovska (Skonto), O.Matīsa (Skonto), D.Vanaga 3 (Imanta), L.Ciekure (Imanta), H.Ždanova (Imanta)
Brīdinājumi: A.Ignatjeva, O.Gerasimenko
Noraidījumi: nav
Tiesneši: L.Treimane, L.Didriķe, E.spruntule

 04.novembris 12:00 NSB "Arkādija", Rīga
Rīgas Futbola skola - VPT 3:0
Vārti: K.Giržda 2 (RFS), A.Ročāne (RFS)
Brīdinājumi: L.Strautiņa (VPT)
Noraidījumi: nav
Tiesneši: G.Pēce, L.Didriķe, D.Vanaga

 10.novembris 12:00 Tukuma pilsētas mākslīgais segums
VPT - Skonto FK/Cerība 46.vsk. 2:0
Vārti: L.Džeriņa (VPT), L.Strautiņa (VPT)
Brīdinājumi: O.gerasimenko 2 (Skonto), I.Ose (Skonto), O.Matīsa (Skonto), L.Strautiņa (VPT), S.Celitāne (VPT)
Noraidījumi: O.Gerasimenko (Skonto)
Tiesneši: A.Vītolnieks, A.Strautiņš, K.Misa

 10.novembris 12:00 Olaines pilsētas stadions
SK Imanta/Olaine - SK Liepājas metalurgs 0:9
Vārti: A.Šilova 4 (LM), S.Greiere 2 (LM), A.Propošina 2 (LM), G.Āboliņa,  
Brīdinājumi: A.Propošina (LM), A.Šilova (LM)
Noraidījumi: nav
Tiesneši: A.Šakurovs, M.Svipsts, J.Ikaunieks

 17.novembrī 12:00 Rīga, Rīga 49.vsk.
Skonto FK/Cerība 46.vsk. - VPT 0:4
Vārti: L.Strautiņa 2 (VPT), L.Tumāne 2 (VPT)
Brīdinājumi: N.Maksimova (Skonto), O.Matīsa (Skonto)
Noraidījumi: O.Matīsa (Skonto)
Tiesneši: L.Treimane, L.Didriķe, D.Vanaga

 18.novembrī 14:00 Rīga, Skonto halle
Rīgas Futbola skola - SK Liepājas Metalurgs 1:0
Spēles protokols pieejams šeit.

 24.novembris 13:00 Liepāja, Daugavas st.
SK Liepājas Metalurgs - Skonto FK/Cerība 46.vsk. 3:0*
Sakarā ar Skonto FK/Cerība 46.vsk komandas neiierašanos, SK Liepājas Metalurgs tiek piešķirta tehniskā uzvara!

 25.novembris 13:30 Rīga, Olimpiskais sporta centrs, futbola halle
Rīgas Futbola skola - SK Liepājas Metalurgs 1:3
Spēles protokols: http://www.lff.lv/lv/news/2012/novembris/38/

  Vispārējā informācija
  Kalendārs / rezultāti
  KLUBI UN SPĒLĒTĀJAS
  Reglaments / dokumenti


Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains