Latvijas Futbola federācijas atbalstītāji

Adidas ir viens no vadošajiem sporta zīmoliem pasaulē, kas jau 60 gadus palīdz sportistiem sasniegt uzstādītos mērķus, izstrādājot un piedāvājot profesionāliem sportistiem plašu produktu klāstu - no apģērbiem un apaviem līdz sporta inventāram. Kopš 2002. gada adidas ir Latvijas Futbola federācijas un Latvijas nacionālās futbola izlases tehniskais partneris.

www.adidas.lv
Savu darbību jaunu automobiļu tirgū uzņēmums uzsāka 2007. gadā kā KIA automobiļu oficiālais dīleris Latvijā un ilgus gadus bija pazīstams kā „Kia Automobiles”. Saistībā ar turpmāko izaugsmi un attīstību automobiļu tirgū 2013. gada rudenī nosaukums tika mainīts uz „Forum Auto”, bet 2014. gada 02. janvāra durvis vēra jauns pilna servisa autocentrs - Kārļa Ulmaņa gatvē 101, Rīgā/Mārupē, kas uz doto brīdi ir oficiālā pārstāvniecība Latvijā Kia, Cadillac un Peugeot auto zīmoliem.
 
"Forum Auto" ar LFF sadarbojas no 2016. gada 23. februāra, kad par oficiālo federācijas auto un lielu palīgu ikdienas futbola pasākumu organizatorisko jautājumu risināšanā kļuva Peugeot. LFF lietošanā nonāca populārākie Peugeot markas modeļi, kas ir izcili ekonomiski degvielas patēriņa ziņā.
 

Četrzvaigžņu dizaina viesnīca Superior Mercure Riga Centre, izvietota iespaidīgā jūgendstila ēkā, kas 1901. gadā celta pēc pasaulslavenā arhitekta К. Pēkšēna projekta. Viesnīca  pieder starptautiskjam viesnīcu tīkla AccorHotels, kas uztur augstus kvalitātes standartu līmeni. Katrs viesnīcas numurs ir ar savu ekskluzīvu dizainu – saglabājot kopējo viesnīcas koncepciju, Jūgendstila elementi harmoniski ieausti katrā 143 viesnīcas numurā. Viesnīcā ir restorāns, Work & Play Lobby, 8 konferenču zāles, SPA salons, fitness un liela autostāvvieta. Jūnijā tiks atvērtas vēl divas AccorHotel viesnīcas -  pieczvaigžņu viesnīca Pullman Riga Old Towm un trīs zvaigžņu viesnīca Ibis Riga Centre!

Mūsu prioritātes ir atbalstīt sportu, tādēļ regulāri uzņemam sporta komandas! Esam patiesi priecīgi par sadarbību ar Latvijas Futbola Federāciju, kas ir kļuvusi par mūsu ģimeni!

www.mercureriga.lv

Optibet sporta bārs ir veidots ar mērķi radīt pozitīvu atpūtas pieredzi, stiprinot sportisko līdzjušanas garu un attīstot atraktīvu sporta bāru kultūru. Sporta bārus Optibet – tautā jau iecienītas atpūtas vietas, atradīsi kā Rīgā tā arī Jūrmalā un Jelgavā. Sporta bāros katru dienu var gan baudīt gardas maltītes ģimenes lokā gan vērot aizraujošākos mačus un aktuālos sporta notikumus uz lielajiem TV ekrāniem HD kvalitātē jautrā draugu kompānijā.
 
Bella

Bella - Eiropas vadošais higiēnisko produktu, kopšanas līdzekļu, medicīnas materiālu, ierīču ražotājs un piegādātājus pasaules tirgū. Ar mūsdienīgām tehnoloģijām tiek ražoti augstākās kvalitātes produkti. TZMO Latvija pārstāv zīmolus Bella, Bella Baby Happy, Seni un Matopat.

 

Zīmols Bella ir viens no vadošajiem higiēnas preču zīmoliem pasaulē, kas piedāvā dažādas higiēnas preces sievietēm, kuras ir  harmonijā ar sevi un harmonijā ar dabu.

www.manabella.lv

Sporta preču veikals Komanda (SIA Fanu pasaule) ir Adidas oficiālie dīleri Baltijas valstīs, kas piedāvā sporta klubiem iegādāties produkciju par izdevīgām cenām un  sadarbību lojalitātes programmas ietvaros. Veikala adrese: Grostonas 6b, Rīga, LV-1013, Olimpiskais sporta centrs, 1. stāvs.

www.komanda.lv

VENDEN ir vadošais dabīga avota ūdens ražotājs Latvijā, kas par savu prioritāti ir izvirzījis produkta kvalitāti un individuālu pieeju katram klientam. Kopš 2015. gada sadarbības ietvaros Venden ūdeni izmanto visas Latvijas futbola izlases.

www.venden.lv

Sponser

www.biosport.lv

Borenius

COBALT ir cieši integrēta advokātu biroju pārrobežu apvienība, kas sniedz augsti kvalificētus juridiskos pakalpojumus Baltijā un Baltkrievijā. COBALT komandu veido 180 advokātu un juristu.

 

COBALT profesionāļi piedāvā juridiskos pakalpojumus visās komersantiem nozīmīgajās prakses  jomās - uzņēmumu iegāde un apvienošana, korporatīvās tiesības, banku un finanšu tiesības, kapitāla tirgi, ES un konkurences tiesības, tiesvedība un strīdu izšķiršana, nodokļi, restrukturizācija un maksātnespēja, nekustamais īpašums un būvniecība, vides tiesības, intelektuālais īpašums un tehnoloģijas, un darba tiesības.

COBALT biroji ir Baltijā un starptautiski atzīti juridisko pakalpojumu sniedzēji un jau vairāk nekā divas desmitgades sniedz juridiskus pakalpojumus lielākajiem reģionālajiem un starptautiskajiem uzņēmumiem, finanšu, valsts un pašvaldību iestādēm.

 

www.cobalt.legal

CRC


www.crcb2b.lv

LFF informatīvais atbalsts

Mediju grupa Super FM jau ilgstoši bijis viens no galvenajiem LFF informatīvajiem partneriem. Šī sadarbība allaž bijusi abpusēji izdevusies un īpaši auglīga, jo tajā veiksmīgi apvienojas LFF ieinteresētība savu aktivitāšu plašā atspoguļošanā, kā arī Super FM stratēģiskā nostāja piedalīties sabiedriski augstas nozīmes sporta pasākumu atbalstīšanā.
delfi DELFI ir vadošais ziņu medijs un pārliecinoši populārākais ziņu portāls Latvijā jau 16 gadus, ko ik mēnesi apmeklē vairāk nekā 850 tūkstoši Latvijas iedzīvotāji, jeb 60% no visiem interneta lietotājiem Latvijā.

Tehniskais atbalsts

Podio CRM platforma palīdz ērti un efektīvi plānot un realizēt LFF projektus.

www.podio.com