27.novembris. 2011. 10:13

Sestdien, 26.novembrī Rīgā viesnīcā "Days Hotel", Brīvības gatvē 199c norisinājās pirmais specializētais telpu futbola treneru seminārs Latvijā. Semināra galvenā tēma: „Mācību-treniņu procesa plānošana. Pamatprincipi gatavojoties Eiropas un Pasaules čempionātiem telpu futbolā”.

Semināru vadīja Ukrainas nacionālā fiziskās audzināšanas un sporta institūta futbola katedras vadītājs, pedagoģisko zinātņu doktors un profesors, nopelniem bagātais treneris, bet pašlaik Ukrainas nacionālās telpu futbola valstsvienības galvenais treneris un Ukrainas telpu futbola asociācijas prezidents Genādijs Lisenčuks.

Šāda semināra rīkošana Rīgā bija iespējama, pateicoties tam, ka 27. un 28.novembrī divās pārbaudes spēlēs tikās abu valstu nacionālās telpu futbola izlases. Plašāk par semināra norisi stāsta LFF Sporta-tehniskās daļas vadītājs Jurijs Andrejevs:

"Seminārs tika noorganizēts augstā līmenī, kuru kopumā apmeklēja 27cilvēki, starp kuriem pamatā bija esošie aktīvie Latvijas telpu futbola klubu treneri, kā arī jaunie speciālisti un vairāki Latvijas nacionālās telpu futbola valstsvienības spēlētāji, kuri visticamāk pēc profesionālās karjeras beigām pievērsīsies tieši telpu futbola trenera arodam.

Genādijs Lisenčuks iepazīstināja auditoriju ar viņa vadītās valstsvienības gatavošanās programmu pirms Eiropas un Pasaules čempionātu kvalifikācijas turnīriem un finālturnīriem, iekļaujot gan teorētiskos, gan praktiskos spēlētāju un komandas sagatavošanas aspektus. Prieks, ka šī cienījamā speciālista stāstījums bija atklāts un netika slēpti arī dažādi interesanti fakti par Ukrainas telpu futbola valstsvienību.

Cerēsim, ka notikušais pirmais seminārs kalpos par papildus stimulu mūsu esošajiem un topošajiem telpu futbola treneriem strādāt pie šī dinamiskā un skatāmā futbola virziena."


LFF Sporta-tehniskā daļa

Saistītie raksti