2017. gada Latvijas skolu futbola čempionāta finālturnīrs 12. maijā notika Rīgas 49. vidusskolas un Rīgas Hanzas vidusskolas laukumos.

finālturnīra apskats

uzvarētāji

4.-5. klašu grupa | Jelgavas 4. sākumskola

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.-7. klašu grupa | Rīgas Hanzas vidusskola

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.-9. klašu grupa | Ventspils 4. vidusskola

rezultāti

4.-5. klase (2005.-2006. gada zēni)

Nr. Skola 1. 2. 3. Punkti Vārti Vieta
A apakšgrupa
1. VARAKĻĀNU VIDUSSKOLA   1:0 0:0 4 1:0 II
2. GROBIŅAS SĀKUMSKOLA 0:1   0:4 0 0:5 III
3. JELGAVAS 4. SĀKUMSKOLA 0:0 4:0   4 4:0 I
B apakšgrupa
1. ILŪKSTES 1. VIDUSSKOLA   0:3 0:3 0 0:6 III
2. VALMIERAS SĀKUMSKOLA 3:0   1:2 3 4:2 II
3. RĪGAS 72. VIDUSSKOLA 3:0 2:1   6 5:1 I
Pusfināla spēles
1A – 2B JELGAVAS 4. SĀKUMSKOLA - VALMIERAS SĀKUMSKOLA 2:0
1B – 2A RĪGAS 72. VIDUSSKOLA - VARAKĻĀNU VIDUSSKOLA 4:0
Finālspēles
Par 5/6 vietu GROBIŅAS SĀKUMSKOLA - ILŪKSTES 1. VIDUSSKOLA 0:0 (2:1 pen)
Par 3/4 vietu VALMIERAS SĀKUMSKOLA - VARAKĻĀNU VIDUSSKOLA 3:1
Par 1/2 vietu JELGAVAS 4. SĀKUMSKOLA - RĪGAS 72. VIDUSSKOLA 2:0

6.-7. klase (2003.-2004. gada zēni)

Nr. Skola 1. 2. 3. Punkti Vārti Vieta
A apakšgrupa
1. RĪGAS HANZAS VIDUSSKOLA   11:0 9:0 6 20:0 I
2. IECAVAS VIDUSSKOLA 0:11   3:1 3 3:12 II
3. LIEPĀJAS RAIŅA 6. VIDUSSKOLA 0:9 1:3   0 1:12 III
B apakšgrupa
1. MADONAS 1. VIDUSSKOLA   1:1 11:0 4 12:1 I
2. MALTAS VIDUSSKOLA 1:1   9:0 4 10:1 II
3. SIGULDAS VALSTS ĢIMNĀZIJA 0:11 0:9   0 0:20 III
Pusfināla spēles
1A – 2B RĪGAS HANZAS VIDUSSKOLA - MALTAS VIDUSSKOLA 4:0
1B – 2A MADONAS 1. VIDUSSKOLA - IECAVAS VIDUSSKOLA 8:1
Finālspēles
Par 5/6 vietu LIEPĀJAS RAIŅA 6. VIDUSSKOLA - SIGULDAS VALSTS ĢIMNĀZIJA 4:2
Par 3/4 vietu MALTAS VIDUSSKOLA - IECAVAS VIDUSSKOLA 0:0 (1:2 pen)
Par 1/2 vietu RĪGAS HANZAS VIDUSSKOLA - MADONAS 1. VIDUSSKOLA 3:0

8.-9. klase (2001.-2002. gada zēni)

Nr. Skola 1. 2. 3. Punkti Vārti Vieta
A apakšgrupa
1. BALVU VALSTS ĢIMNĀZIJA       2:3 0:5 0 2:8 III
2. RĪGAS 46. VIDUSSKOLA 3:2   0:0 4 3:2 II
3. TUKUMA RAIŅA ĢIMNĀZIJA 5:0 0:0   4 5:0 I
B apakšgrupa
1. SIGULDAS 1. PAMATSKOLA   0:2 0:2 0 0:4 III
2. RĒZEKNES 2. VIDUSSKOLA 2:0   1:7 3 3:7 II
3. VENTSPILS 4. VIDUSSKOLA 2:0 7:1   6 9:1 I
Pusfināla spēles
1A – 2B TUKUMA RAIŅA ĢIMNĀZIJA - RĒZEKNES 2. VIDUSSKOLA 5:1
1B – 2A VENTSPILS 4. VIDUSSKOLA - RĪGAS 46. VIDUSSKOLA 4:0
Finālspēles
Par 5/6 vietu BALVU VALSTS ĢIMNĀZIJA - SIGULDAS 1. PAMATSKOLA 2:0
Par 3/4 vietu RĒZEKNES 2. VIDUSSKOLA - RĪGAS 46. VIDUSSKOLA  4:1
Par 1/2 vietu TUKUMA RAIŅA ĢIMNĀZIJA - VENTSPILS 4. VIDUSSKOLA 2:5
 

NOTEIKUMI

 FINĀLTURNĪRA REGLAMENTS

Saistītā informācija