25.-27. augusts | Rēzekne, Sporta pārvaldes stadions

TURNĪRA APSKATS UN FOTO GALERIJA

A apakšgrupa

# Komanda I II III IV V VI Punkti Vārti Vieta
I FS Metta   1:1 0:0 4:2 0:2 2:0 8 7-5 3.
II FA Ventspils 1:1   1:0 3:0 4:2 1:0 13 10-3 1.
III Vidzemes FC 0:0 0:1   3:2 0:0 2:0 8 5-3 4.
IV Madonas BJSS 2:4 0:3 2:3   0:5 2:2 1 6-17 6.
V JFA Jelgava 2:0 2:4 0:0 5:0   1:0 10 10-4 2.
VI Rēzeknes FA 0:2 0:1 0:2 2:2 0:1   1 2-8 5.

B apakšgrupa

# Komanda I II III IV V VI Punkti Vārti Vieta
I BFC Daugavpils   0:1 2:3 3:1 2:1 2:1 9 9-7 2.
II Academ FC 1:0   1:1 1:2 3:1 2:2 8 8-6 4.
III FK Tukums 2000/TSS 3:2 1:1   1:2 3:1 6:0 10 14-6 1.
IV FK Liepāja 1:3 2:1 2:1   2:3 2:0 9 9-8 3.
V SC Mārupe 1:2 1:3 1:3 3:2   1:1 4 7-11 5.
VI Ikšķiles BSSC 1:2 2:2 0:6 0:2 1:1   2 4-13 6.

Spēles par 1./4. vietu

# Komanda I II III IV Punkti Vārti Vieta
I FA Ventspils   4:2 1:2 0:0 4 5-4 3.
II JFA Jelgava 2:4   1:2 0:3 0 3-9 4.
III FK Tukums 2000/TSS 2:1 2:1   3:2 9 7-4 1.
IV BFC Daugavpils 0:0 3:0 2:3   4 5-3 2.

Spēles par 5./8. vietu

# Komanda I II III IV Punkti Vārti Vieta
I FS Metta   0:0 1:2 1:3 1 2-3 8.
II Vidzemes FC 0:0   1:1 2:1 5 3-2 6.
III FK Liepāja 2:1 1:1   2:1 7 5-3 5.
IV Academ FC 3:1 1:2 1:2   3 5-5 7.

Spēles par 9./12. vietu

# Komanda I II III IV Punkti Vārti Vieta
I Rēzeknes FA   2:2 3:1 6:0 7 11-3 9.
II Madonas BJSS 2:2   0:2 2:2 2 4-6 11.
III SC Mārupe 1:3 2:0   1:1 4 4-4 10.
IV Ikšķiles BSSC 0:6 2:2 1:1   2 3-9 12.

spēļu kalendārs

1. laukums Rez. Laiks 2. laukums Rez.
PIEKTDIENA, 25. AUGUSTS
Rēzeknes FA - FA Ventspils 0:1 14:00 BFC Daugavpils - Ikšķiles BSSC 2:1
FS Metta - Madonas BJSS 4-2 14:50 FK Tukums 2000/TSS - SC Mārupe 3-1
Vidzemes FC - JFA Jelgava 0:0 15:40 Academ FC - FK Liepāja 1:2
16:30 | Turnīra atklāšana
Rēzeknes FA - FS Metta 0:2 16:50 SC Mārupe - BFC Daugavpils 1:2
FA Ventspils - JFA Jelgava 4:2 17:40 Academ FC - FK Tukums 2000/TSS 1:1
Madonas BJSS - Vidzemes FC 2:3 18:30 FK Liepāja - Ikšķiles BSSC 2:0
SESTDIENA, 26. AUGUSTS
JFA Jelgava - Rēzeknes FA 1:0 10:00 Academ FC - SC Mārupe 3:1
FS Metta - Vidzemes FC 0:0 10:50 FK Liepāja - BFC Daugavpils 1:3
Madonas BJSS - FA Ventspils 0:3 11:40 FK Tukums 2000/TSS - Ikšķiles BSSC 6:0
Rēzeknes FA - Vidzemes FC 0:2 14:30 SC Mārupe - FK Liepāja 3:2
JFA Jelgava - Madonas BJSS 5:0 15:20 Academ FC - Ikšķiles BSSC 2:2
FS Metta - FA Ventspils 1:1 16:10 BFC Daugavpils - FK Tukums 2000/TSS 2:3
Madonas BJSS - Rēzeknes FA 2:2 17:00 SC Mārupe - Ikšķiles BSSC 1:1
Vidzemes FC - FA Ventspils 0:1 17:50 Academ FC - BFC Daugavpils 1:0
JFA Jelgava - FS Metta 2:0 18:40 FK Tukums 2000/TSS - FK Liepāja 1:2
SVĒTDIENA, 27. AUGUSTS
Rēzeknes FA - Ikšķiles BSSC 6:0 10:00 SC Mārupe - Madonas BJSS 2:0
FS Metta - Academ FC 1:3 10:50 FK Liepāja - Vidzemes FC 1:1
FA Ventspils - BFC Daugavpils 0:0 11:40 JFA Jelgava - FK Tukums 2000/TSS 1:2
Rēzeknes BJSS - SC Mārupe 3:1 12:30 Madonas BJSS - Ikšķiles BSSC 2:2
FS Metta - FK Liepāja 1:2 14:00 Vidzemes FC - Academ FC 2:1
FA Ventspils - FK Tukums 2000/TSS 1:2 14:50 JFA Jelgava - BFC Daugavpils 0:3
16:00 | Apbalvošana