18.-20. augusts | Liepāja, stadions "Olimpija"

Apskats un foto galerija

A apakšgrupa

# Komanda I II III IV V VI Punkti Vārti Vieta
I FS Metta   5:0 3:2 11:0 4:3 5:0 15 28-5 1.
II FA Ventspils 0:5   2:1 1:0 2:1 2:0 12 7-7 2.
III Vidzemes FC/Smiltene 2:3 1:2   4:1 1:2 6:0 6 14-7 4.
IV Madonas BJSS 0:11 0:1 1:4   0:6 1:4 0 2-20 6.
V JFA Jelgava 3:4 1:2 2:1 6:0   1:0 9 13-7 3.
VI Krāslavas SS 0:5 0:2 0:6 4:1 0:1   3 4-15 5.

B apakšgrupa

# Komanda I II III IV V VI Punkti Vārti Vieta
I BFC Daugavpils   0:0 0:10 0:3 0:1 4:0 4 4-14 5.
II JDFS Alberts 0:0   0:6 2:1 1:3 3:1 7 6-11 4.
III FK Tukums 2000/TSS 10:0 6:0   5:0 7:0 5:0 12 33-0 1.
IV FK Liepāja 3:0 1:2 0:5   3:0 3:2 9 10-9 2.
V SK Super Nova 1:0 3:1 0:7 0:3   4:1 9 8-12 3.
VI Vidzemes FC/Valmiera 0:4 1:3 0:5 2:3 1:4   0 3-15 6.

Spēles par 1./4. vietu

# Komanda I II III IV Punkti Vārti Vieta
I FS Metta   5:0 0:4 2:0 6 7-4 2.
II FA Ventspils 0:5   0:4 1:1 1 1-10 4.
III FK Tukums 2000/TSS 4:0 4:0   5:0 9 13-0 1.
IV FK Liepāja 0:2 1:1 0:5   1 1-8 3.

Spēles par 5./8. vietu

# Komanda I II III IV Punkti Vārti Vieta
I JFA Jelgava   2:1 4:0 0:3 6 6-4 5.
II Vidzemes FC/Smiltene 1:2   1:2 2:1 3 4-5 7.
III SK Super Nova 0:4 2:1   3:1 6 5-6 6.
IV JDFS Alberts 3:0 1:2 1:3   3 5-5 8.

Spēles par 9./12. vietu

# Komanda I II III IV Punkti Vārti Vieta
I Krāslavas SS   4:1 0:2 1:4 3 5-7 11.
II Madonas BJSS 1:4   0:5 0:2 0 1-11 12.
III BFC Daugavpils 2:0 5:0   4:0 9 11-0 9.
IV Vidzemes FC/Valmiera 4:1 2:0 0:4   6 6-5 10.

spēļu kalendārs

1. laukums Rez. Laiks 2. laukums Rez.
PIEKTDIENA, 18. AUGUSTS
Krāslavas SS - FA Ventspils 0:2 14:00 BFC Daugavpils - SK Super Nova 0:1
FS Metta - Madonas BJSS 11:0 14:50 JDFS Alberts - FK Liepāja 2:1
JFA Jelgava - Vidzemes FC/Smiltene 2:1 15:40 FK Tukums 2000/TSS - Vidzemes FC/Valmiera 5:0
16:30 | Turnīra atklāšana
FA Ventspils - Madonas BJSS 1:0 16:50 SK Super Nova - JDFS Alberts 3:1
JFA Jelgava - Krāslavas SS 1:0 17:40 Vidzemes FC/Valmiera - BFC Daugavpils 0:4
Vidzemes FC/Smiltene - FS Metta 2:3 18:30 FK Liepāja - FK Tukums 2000/TSS 0:5
SESTDIENA, 19. AUGUSTS
JFA Jelgava - FA Ventspils 1:2 10:00 FK Tukums 2000/TSS - SK Super Nova 7:0
Krāslavas SS - FS Metta 0:5 10:50 FK Liepāja - Vidzemes FC/Valmiera 3:2
Vidzemes FC/Smiltene - Madonas BJSS 4:1 11:40 JDFS Alberts - BFC Daugavpils 0:0
FS Metta - FA Ventspils 5:0 14:30 Vidzemes FC/Valmiera - SK Super Nova 1:4
Madonas BJSS - Krāslavas SS 1:4 15:20 BFC Daugavpils - FK Liepāja 0:3
FA Ventspils - Vidzemes FC/Smiltene 2:1 16:10 FK Tukums 2000/TSS - JDFS Alberts 6:0
FS Metta - JFA Jelgava 4:3 17:00 FK Liepāja - SK Super Nova 3:0
Krāslavas SS - Vidzemes FC/Smiltene 0:6 17:50 JDFS Alberts - Vidzemes FC/Valmiera 3:1
JFA Jelgava - Madonas BJSS 6:0 18:40 BFC Daugavpils - FK Tukums 2000/TSS 0:10
SVĒTDIENA, 20. AUGUSTS
Krāslavas SS - Vidzemes FC/Valmiera 1:4 10:00 BFC Daugavpils - Madonas BJSS 5:0
JFA Jelgava - JDFS Alberts 0:3 10:50 SK Super Nova - Vidzemes FC/Smiltene 2:1
FS Metta - FK Liepāja 2:0 11:40 FA Ventspil 0:4
Krāslavas SS - BFC Daugavpils 0:2 12:30 Madonas BJSS - Vidzemes FC/Valmiera 0:2
JFA Jelgava - SK Super Nova 4:0 14:00 Vidzemes FC/Smiltene - JDFS Alberts 2:1
FS Metta - FK Tukums 2000/TSS 0:4 14:50 FA Ventspils - FK Liepāja 1:1
16:00 | Apbalvošana